Haber Detayı
06 Temmuz 2022 - Çarşamba 22:55
 
Kolay Kullanımlı Mamajoo Sterilizatör
Bebeklerin yiyip içtiği kapların gerçek anlamda dezenfektesi bebeğin sağlığı için fazlasıyla önemlidir.
Sağlık Haberi
Kolay Kullanımlı Mamajoo Sterilizatör

Mamajoo Dijital Buhar Sterilizatörü, bebek için gerekli hijyeni iyi bir şekilde sağlar ve farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunmaktadır. Mamajoo 5 işlevli sterilizatör ile bebeklerin mama kaplarını dezenfekte edebilir, kurutabilir, bebeklerin gıdalarını buharda sağlıklı olarak pişirebilir, mama ya da süt ısıtabilirsiniz.


Mamajoo sterilizatör kullananlar için cihazların bakımı ve temizliği de oldukça kolaydır. Cihazların ısıtıcı taban ünitesi, ana gövde ve kapağını kuru bezle silmek yeterli olacaktır. Diğer parçalar bulaşık makinesinde yıkanma özelliğine sahiptir. Ürünlerin temizlenmesi için anti-bakteriyel, aşındırıcı veya parlatıcı kullanılmaz.

 

Mamajoo Sterilizatör Özellikleri
 

Avrupa standartlarına uygun bir şekilde üretimi sağlanan Mamajoo sterilizatör kullanımı çok kolaydır. Sterilizatör cihazları, gelişmiş bir mikroişlemci kontrol teknolojisi ile üretilen ve tam otomatik kontrollü özelliği ile devamlı olarak yüksek ısıda buhar sterilizasyonu yaparak bakterileri hızlıca ve tamamen yok etmektedir. Ayrılabilir, ergonomik ve işlevsel tasarımı ve kompakt gövdesi ile ister evde isterseniz de yolculuklarda kullanmaya ve yanınızda taşımak için oldukça uygundur.

6 adet dar ve 5 adet geniş ağızlı biberon alma kapasitesinde olan cihazların sağladığı işlemleri ısıtıcı taban ünitesi üzerinde yer alan LCD ekranları ile dışarıdan kolaylıkla takibini sağlayabilirsiniz. İşlem işaretlerini dijital ışıklı göstergeler üstünden seçebilirsiniz. Mamajoo biberon sterilizatörü cihazının bebeğin en fazla kullandığı ve bakteri toplamaya müsait eşyası emzikler ve biberon emziği gibi beslenme aksesuarlarını dezenfekte etmek için özel raf sistemi bulunmaktadır. Bu raflarda yüksek ısıda buhar ile sterilize edilen aksesuarları, bütün bakterilerden arındırıldığı için rahatlıkla bebeklere verilebilir.  Mamajoo sterilizatör ve özelliklerine dair bilgileri https://www.mamajoo.com/sterilizatorler linki üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kolay, Kullanımlı, Mamajoo, Sterilizatör, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı