Haber Detayı
27 Şubat 2021 - Cumartesi 21:47
 
Konya Ekonomik Araç Kiralama
Özel ya da ticari araçları bulunmayan bireyler uzun bir seyahate çıkmak istediklerinde kendilerini özel ve konforlu hmek isterler.
Güncel Haberi
Konya Ekonomik Araç Kiralama

Özel ya da ticari araçları bulunmayan bireyler uzun bir seyahate çıkmak istediklerinde kendilerini özel ve konforlu hmek isterler. Ayrıca tüm yol boyunca kalitesiyle konforu aynı anda yaşatan araçları kullanmak isterler. Bu istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunan Konya araç kiralama sizlerle 7/24 birlikte olmaya devam ediyor. Uzun dönem filo kiralamasından faydalanabileceğiniz gibi kısa dönem kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

İster kendinize özel konforlu ve tamamen ekonomik fiyatlar dahilide kiralama yapabilir isterseniz de şoförlü ve transfer hizmeti olan kiralamadan faydalanabilirsiniz. Otomobiller, boyutuna göre, markasına göre ve özellikle de sürüş yapılacağı alana göre en uygun şekilde tercih edilir. Alanında uzman ekspertizler tarafından, kiralık olan tüm araçların kontrolleri, bakım ve onarımları da düzenli olarak yapılır.

 

Uygun Fiyatlarla Konya Araç Kiralama

Sizler de hem bütçenize uygun hem de sürüş tarzınıza uygun arabaları kiralamak için Konya rent a car hizmeti alabilirsiniz. Kullanımı rahat olan, fiyat açısından uygun olan, Çeşitli renk ve tasarımlara, markalara ait olan araçlardan sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Bireysel olarak kiralama yapabileceğiniz gibi kurumsal olarak da kiralama yapabilirsiniz.

7 gün 24 saat boyunca hizmetinizde olan Konya otomobil kiralamadan tam destek hizmeti de alabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralamasından faydalanabilir ve buna uygun bir anlaşma yapabilirsiniz. Kısa süreli ihtiyaç duyduğunuz araçları da kiralayabilir ve seyahatlerinizi çok konforlu, güvenli ve sigortaya dayalı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bireysel Konya Araç Kiralama

En uygun fiyatlar dahilinde sunulan araç kiralama hizmetinde ister günlük ister haftalık ister aylık olarak bireysel kiralama yapabilirsiniz. Uzun bir yolculuğa çıkmanız gerektiğinde, kendi aracınız bulunmadığında ya da aracınız bu yolculuk için uygun koşulları sağlamadığında araç kiralamak her zaman daha konforlu ve güvenilirdir. Ödeme yapmanız gereken fiyatlar, alacağınız gün ve bırakacağınız gün arasında geçen süreye göre değişiklik gösterir. Araçları teslim alırken dikkat etmeniz gereken tüm hususlar en detaylı şekilde sizlere iletilir. Mutlaka minimum yaş sınırına sahip olmalı ve ehliyet sahibi olarak temin etmelisiniz.

Siteye gitmek için tıklayın : https://www.dervishotokiralama.com/

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Konya, Ekonomik, Araç, Kiralama,
Yorumlar
Haber Yazılımı