Haber Detayı
03 Mayıs 2021 - Pazartesi 23:43
 
La Roche Güneş Kremi Nedir?
Cildimiz vücudumuzun hassas, özel noktalarından biri. Özellikle yüzümüz ve ellerimiz sürekli görünen bölgelerimiz olduğundan daha yıpranmış ve bakım isteyen kısımlardır.
Sağlık Haberi
La Roche Güneş Kremi Nedir?

Özellikle yüzümüzde oluşan akne, güneş lekeleri, siyah noktalar gibi sorunlar oluşabilir. Yaz kış maruz kaldığımız güneşin zararlı ışınları cildimizde lekeler bırakır. Sağlığımız açısından da güneşin zararlı ışınlarından korumalıyız. Günümüzde dermatologlar tarafından test edilip üretilen binlerce güneş kremi üretilir. Bunlardan birisi de La Roche güneş kremi olarak beğenilerek tavsiye edilir.

 

La Roche Güneş Kremi Özellikleri Nelerdir?

Güneşin sağlığımıza faydaları ve zararları bulunur. Bu zararlardan doğru biçimde korunmak için güneş kremlerimizi düzenli şekilde kullanmalıyız. La Roche güneş kremi içerik olarak tüm cilt tiplerine uygundur. En az spf 30 ve özellikle yaz aylarında ise en az spf 50 faktör koruyucu özelliği olan güneş kremleri tercih edilmelidir.

İçeriğinde bulunan koruyucu filtreler ile güneşin UVA ve UVB ışınlarından korur. Yağlı bir yapıya sahip olmayan, parfümsüz, suya dayanıklıdır. Sprey, krem, losyon, yağ gibi çeşitleri bulunur. Ayrıca cilt kusurlarını örten renkli güneş kremleri mevcuttur.

 

La Roche Güneş Kremi Fiyatları Nelerdir?

Güneş kremleri özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilir. Koruyucu özelliği ve çeşidine göre fiyatları değişir. Boyutları aile boy ve uzun süre kullanıma uygundur. En iyi güneş kremi olan La Roche güneş kremi ürünlerini en uygun fiyatlara https://www.welldermo.com/la-roche-posay-gunes-kremi adresinden bulabilirsiniz. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: La, Roche, Güneş, Kremi, Nedir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı