Haber Detayı
09 Ekim 2016 - Pazar 19:34
 
Milliyetçi Avukatlar Grubu, Seçime İddialı Hazırlanıyor
Milliyetçi Avukatlar Grubu’nun Başkan adayı Av. Fazıl Çağrı Kuş, “Meslektaşlarımız ekonomik ihtiyaçları için bankalara mahkum edilmeyecek” dedi.
Güncel Haberi
Milliyetçi Avukatlar Grubu, Seçime İddialı Hazırlanıyor

ANKARA - Ankara Barosu seçimlerine iddialı hazırlanan Milliyetçi Avukatlar Grubu’nun Başkan adayı Av. Fazıl Çağrı Kuş, meslektaşlarının kredi ihtiyaçlarını bankalardan değil baro bünyesinde kurulacak tüketim kooperatifi aracılığıyla karşılama sözü verdi. Av. Kuş, “Meslektaşlarımız ekonomik ihtiyaçları için bankalara mahkum edilmeyecek” dedi.

15-16 Ekim’de yapılacak Ankara Barosu seçimleri öncesi açıklamalarda bulunan Milliyetçi Avukatlar Grubu’nun adayı Fazıl Çağrı Kuş, konut ve işyeri projelerinden avukatların avantajlı faydalanmaları için projelerinin hazır olduğunu, kırtasiye giderlerinin de asgariye indirileceği sözünü verdi.

Milliyetçi Avukatlar Grubu Başkan Adayı Av. Fazıl Çağrı Kuş, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“BANKALARA MAHKUM OLMAYACAĞIZ”

“Meslektaşlarımız, ekonomik ihtiyaçları için asla bankalara mahkum olmak zorunda değildir. Ankara Barosu Yardımlaşma Sandığı veya Baromuz tarafından kurulacak tüketim kooperatifi ile 3 yıl üye kalma şartına bağlı olarak avukatlarımızın belli bir limite kadar olan kredi ihtiyaçları Ankara Barosu tarafından karşılanacaktır. Bu uygulama ile meslektaşlarımız ve özellikle genç meslektaşlarımız, bankalara yüksek faiz ödemek zorunda kalmayacak ve gereksiz kırtasiye işlemlerinden de kurtulmuş olacaktır.

KONUT VE İŞYERİ PROJELERİNDE AVANTAJ

Bir başka projemiz konut ve işyeri konusunda meslektaşlarımıza avantajlar sağlamaktır. Bilindiği gibi Ankara’da çok sayıda konut ve işyeri inşa edilmekte, birçok meslektaşımız da bu projelerden ev veya işyeri sahibi olmaktadır. Bu projelerden meslektaşlarımızın avantajlı fiyatlarla faydalanabilmesi için özel anlaşmalar yapılacaktır.

KIRTASİYE GİDERLERİNDE İNDİRİM SÖZÜ

Ayrıca Adliye binalarında yer alan Baro odalarında bulunan fotokopi makinelerinin günlük 10 sayfa ücretsiz kullanımı ve seçkin kırtasiyeler ile yapılacak indirim anlaşmaları ile giderlerin azaltılması da sağlanacaktır.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Milliyetçi, Avukatlar, Grubu’nun, Başkan, adayı, Av, Fazıl, Çağrı, Kuş, “Meslekt
Yorumlar
Haber Yazılımı