Haber Detayı
10 Haziran 2017 - Cumartesi 15:34
 
Mamak'a Hizmet Edenler Aynı Sofrada Buluştu
Binlerce vatandaşı iftarda buluşturan Mamak Belediyesi, bu kez ilçeye hizmet edenleri aynı sofrada buluşturdu.
Mamak Haberi
Mamak'a Hizmet Edenler Aynı Sofrada Buluştu

Platin Düğün Salonu’nda gerçekleşen programda Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, konukları kapıda karşıladı. Akgül, "Mahalle iftarları haricinde salonlarda anlamlı iftarlar da gerçekleştiriyoruz. Bugün de ilçemize hizmet edenler olarak aynı sofra etrafında buluştuk” dedi.

Her gün halkımızla iç içeyiz

İlçedeki bütün devlet kurumlarıyla birlik beraberlik içinde Mamaklılara hizmet ettiklerini kaydeden Akgül, “Vatandaşlara karşı daha hoşgörü ve güler yüzle hizmet etmeliyiz. İlçemizde her gün halkımızla iç içeyiz. Gücümüz yettiğince de yanlarında olacağız” diye konuştu.

Başkanımıza teşekkür ediyorum

Birlik beraberlik mesajı veren Mamak Kaymakamı Ali Mantı, “Bu güzel hizmetleri gerçekleştiren ve bizleri bir araya getiren başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi. İftar programına Kaymakam Mantı ve Başkan Akgül’ün yanısıra AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, Mamak Müftüsü Ramazan Ilıkkan, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Mamak İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, Mamak Belediyesi Meclis Üyeleri, başkan yardımcıları, mahalle muhtarları ve okul müdürleri katıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mamak'a, Hizmet, Edenler, Aynı, Sofrada, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı