Haber Detayı
20 Eylül 2021 - Pazartesi 09:14
 
Motosikletler Ankara'da Gaziler İçin Turladı
Harley Owners Group (HOG) Ankara Chapter tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Kent Konseyinin katkılarıyla ‘Gaziler Sürüşü’ etkinliği düzenlendi. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen sürüş etkinliğine Türkiye’nin dört bir yanından Başkent’e gelen motosiklet tutkunları katıldı.
Ankara Haberi
Motosikletler Ankara'da Gaziler İçin Turladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Kent Konseyi bu sene 13’üncüsü düzenlenen ‘Gaziler Sürüşü’ etkinliğine destek verdi. HOG Ankara Chapter tarafından düzenlenen sürüş etkinliğinde Türkiye’nin dört bir yanından Başkent’e gelen yaklaşık 400 Harley Davidson tutkunu motorcular motorlarının arkasına, gazileri, gazi ve şehit yakınlarını alarak kısa bir Başkent turu yaptılar. Turun ardından Anıtkabir’e giden motorcular Ulu Önder Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktılar.

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN DESTEĞİ DEVAM EDECEK

    Etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Şehit Yakınları ve Gaziler Koordinatörü Ömer Faruk Sanal, Ankara Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Savaş Zafer Şahin,  Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Koç, Şehit Yakınları ve Gaziler Şube Müdürü Sedat Coşar, Türkiye Motosiklet Federasyonu Eğitim Kurulu Başkanı Mehmet Güngör, HOG Ankara Chapter Direktörü Alper Ok, Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Dr. Süleyman Basa, Cevriye Kaya ile şehit yakınları, gaziler ve motorcular katıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Motosikletler, Ankara'da, Gaziler, İçin, Turladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı