Haber Detayı
17 Aralık 2017 - Pazar 11:26
 
Mustafa Tuna, Ulus ve Çevresinde İncelemelerde Bulundu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Başkent’in dört bir tarafını gezerek, çalışmalara ilişkin incelemelerini hafta sonunda da sürdürdü.
Ankara Haberi
Mustafa Tuna, Ulus ve Çevresinde İncelemelerde Bulundu

Bu hafta sonunda da Hacı Bayram Camii ile Ankara Kalesi ve çevrelerindeki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tuna, vatandaşların fotoğraf taleplerini kırmadı, esnafla ve çocuklarla sohbet etti.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Asım Balcı ile Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanı Teoman Mehmet Arslan’la birlikte ilk olarak Hacı Bayram Veli Camii ve çevresinde Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen restorasyon çalışmalarını inceleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. Büyükşehir Belediyesi mülkiyetindeki binaları da gezen Tuna, vatandaşların da yoğun ilgisi eşliğinde Hacı Bayram Camii çevresini sokak sokak gezdi. Tuna, daha sonra da beraberindekilerle birlikte Ankara Kalesi’ne geçerek, buradaki yenileme çalışmalarını da yerinde inceledi. Yetkililerden bilgiler alan Tuna, burada da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kaleyi ziyaret eden vatandaşların fotoğraf taleplerini geri çevirmeyen ve özellikle çocukların yoğun sevgi gösterdiği Tuna, çocuklarla da kısa sohbetler gerçekleştirdi. Bölge esnafını da ziyaret ederek, sıkıntılarını dinleyen Başkan Tuna, Ankara Kalesi’ndeki Büyükşehir mülkiyetinde bulunan binaları da gezerek, bilgiler aldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Tuna,, Ulus, ve, Çevresinde, İncelemelerde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı