Haber Detayı
28 Temmuz 2021 - Çarşamba 09:51
 
Pilot Kalemi Çeşitleri
Kırtasiye ürünleri içerisinde yer alan pilot kalemi yaygın bir şekilde kullanılmaktadır en çok kullanılan renkler kırmızı, siyah ve mavidir.
Güncel Haberi
Pilot Kalemi Çeşitleri

Kırtasiye ürünleri içerisinde yer alan pilot kalemi yaygın bir şekilde kullanılmaktadır en çok kullanılan renkler kırmızı, siyah ve mavidir. Aynı zamanda farklı renklerde de bulunur. Pilot kalemi kalitesi ve kolay kullanımı ile  eğitim ve iş hayatında herkes tarafından çok kullanılır. Isıya dayanıklı, yağ bazlı ve jel mürekkepli pilot kalem olarak seçenekleri bulunur.

Isıya dayanaklı pilot kalemleri farklı uçlara sahiptir. Kullanıcıya  ince ve orta uç seçenekleri ile  rahatlık sağlar. Aynı zamanda farklı renklerle  yazılan yazıları tekrar silinerek yazılabilme özelliği vardır.

 

Pilot Kalem Çeşitleri Nelerdir?

Farklı uç seçenekleri olan ısıya dayanaklı pilot kalemleri 12 rengi ile piyasada dikkat çeker. Bu özelliği ile çizim yaparken en çok tercih edilen pilot kalem seçeneğidir. Yağ bazlı pilot kalemleri, ısıya dayanaklı pilot kalemlerinde daha eski teknoloji ile üretilen kalemlerdir. Jel mürekkepli pilot kalemleri, son damlasına kadar eksilmeden kullanılabilecek  kaliteli ürünler arasında yer alır. Ayrıca, diğer pilot kalemleri ile aynı kalitede varlık gösterir. Pilot kalemleri https://www.guvensanat.com/pilot-kalem adresinden satın alabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Pilot, Kalemi, Çeşitleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı