Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 22:44
 
Pişik Kremi
Farklı nedenlerle ortaya çıkabilen pişik, pişik kremi kullanılarak kaşıntı ve kızarıklığın giderilmesine yardımcı oluyor.
Sağlık Haberi
Pişik Kremi

Farklı nedenlerle ortaya çıkabilen pişik, pişik kremi kullanılarak kaşıntı ve kızarıklığın giderilmesine yardımcı oluyor. Özellikle bebeklerde görülen pişik sorunu, kremin kullanılması ile ortadan kalkmayı destekliyor. Bebeğinizin daha rahat uyuması, kaşıntı ya da kızarma olmadan cildinin korunması için avantajlı oluyor.

 

Pişik Kremi Çeşitleri

Pişik kremlerinde çok sayıda seçenek bulunuyor. Pişik kremi markaları ve içerikleri son derece geniş bir yelpazededir. Baktığınızda kullanım için bölgesel ayrım da yapılmış olabilir. Bebekler için bebek bezinden kaynaklanan pişiklere özel üretim yapılmıştır. Tercih ederek bebeğinizin bu sorununun daha hızlı şekilde çözülmesine yardımcı olabilirsiniz.

  • Bebeklere özel pişik kremi
  • Yeni doğan pişik kremi
  • Vücut için uygun pişik kremi

Gibi farklı bölgelerde de kullanılabilecek olan seçenekler var. Kullanım alanına göre ve yaş grubuna göre hareket ederek sorunun daha kısa süre içinde ortadan kalkmasına destek olabilirsiniz.

 

Pişik Kremi Nasıl Kullanılır?

Pişik kreminin kullanımı, çocuklarda alt değiştirmeden sonra yeterli miktarda kremin hafif dokunuşlar ile sürülmesiyle olur. Kremin çok fazla ya da çok az olmamasına dikkat ederek bölgeye uygulama yapabilirsiniz. Krem gün içinde pişiğin seviyesine göre 3 – 4 kere kullanılabilir.

 

Pişik Kremi Siparişi

Satın almak istediğiniz pişik kremi hemen sizlere gönderiliyor. Adres belirtmeniz halinde, ödeme aşamasını tamamlayarak siparişinizi kolayca oluşturacaksınız. Ardından kısa sürede, istenen adet ve türde pişik kreminin evinize gelmesi sağlanacak.

Siz de tüm pişik kremi ürünleri için https://www.welldermo.com/pisik-kremi-pudra adresini ziyaret etmeli ve ürünleri incelemelisiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Pişik, Kremi,
Yorumlar
Haber Yazılımı