Haber Detayı
16 Şubat 2021 - Salı 17:24
 
Saadet Partisi Ankara'da Kabuk Değiştirdi
Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığı iddialı bir kadroyla yeni dönem çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz günlerde yapılan 7. Olağan Kongre sonucunda yeniden İl Başkanlığına seçilen Av. Fatih Beyazıt’ın yeni yönetimi, genç kadrosuyla dikkat çekiyor.
Siyaset Haberi
Saadet Partisi Ankara'da Kabuk Değiştirdi

Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’nde yeniden İl Başkanı olarak seçilen Av. Fatih Beyazıt ile birlikte yeni yönetimi, genç ve dinamik kadrosuyla dikkat çekiyor. Yeni döneme iddialı bir şekilde hazırlanan Saadet Ankara’da yapılan kongre sonrasında Teşkilat Başkanı Av. Selim Aydın, Siyasi İşler Başkanı Ali İmran Bozdoğan, Planlama ve Koordinasyon Başkanı M. Ali Aydın, Seçim İşleri Başkanı Av. Ahmet Avcı, Tanıtım ve Medya Başkanı Mesut Güner, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Avcı, Eğitim Başkanı M. Fatih Polat, Dış İlişkiler Başkanı Eyüp Can Sağızlı, Mali İşler Başkanı Osman Oktay, Mahalli İdareler Başkanı Özcan Küçükgünay, Sosyal İşler Başkanı İbrahim Önal, Ekonomik İşler Başkanı Emre Aygünoğlu, Hukuki İşler Başkanı Av. Hasan Tahsin Özavşar, İl Sekreteri Necmeddin Altındaş ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emre Kutluca yeni il başkanlığı yönetimi kadrosuna seçilen isimler oldu.

 

DAHA GÜÇLÜ HALE GELECEĞİZ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Av. Fatih Beyazıt, yeni döneme yeni isimlerle ve yeni planlarla devam edeceklerini ifade etti. Ankara’da çalınmadık kapı bırakmayacaklarının altını çizen Beyazıt, ‘’Yaşanan gelişmeler ile toplumumuzun yaşam pratikleri, alışkanlıkları, yarına dair beklentileri ve düşünce dünyası da değişmiş oldu. Şimdi önümüzde yeni hedefler, yeni yollar var. Geçtiğimiz dönemde gerek seçim çalışmalarında gerekse seçim mahali dışındaki faaliyetlerimizde aldığımız dersler ışığında eksik bıraktıklarımızı tamamlamaya, doğru yaptıklarımızı ise güçlendirmeye çalışacağız. Var olan teşkilat kadromuzu en iyi şekilde değerlendirerek ve kadromuza yeni arkadaşlar dahil ederek daha güçlü bir hale geleceğiz’’ dedi.

 

KURTULUŞ REÇETESİ SAADET PARTİSİ’DİR

Ülkemizin bir kriz sürecinden geçtiğini ve kurtuluş reçetesinin de Saadet Partisi olduğunu ifade eden Beyazıt, ‘’Türkiye’nin ekonomisi dibe çökmüş durumda. Bu ekonomiyi, yarınları heba etmiş eğitim sistemini, köşeye sıkışmış dış politikasını, ranta dayalı üretim sistemini sadece Saadet Partisi’nin ortaya koyacağı reçeteler kurtaracaktır. Ancak her şeyden evvel toplumumuzun bu reçeteye güven duyması ve bu kurtuluşa inanması gerekiyor. Bizler de yenilenen genç kadromuzla var olan güveni daha da güçlendirmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz’’ şeklinde konuştu.

 

SAADET PARTİSİ ANKARA İL BAŞKANI FATİH BEYAZIT KİMDİR?

Aslen Çankırı kökenli, 1983 Ankara doğumlu, 34 yaşında Türkiye’nin ikinci büyük ili ve başkentinin il başkanlığını yapan Fatih Beyazıt, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Ankara’da serbest avukat olarak çalışan ve genç yaşına rağmen mesleki çalışmalarındaki başarılarıyla bilinen Beyazıt, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Üniversite Komisyon Başkanlığı’nda görev yaptı. Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Saadet Partisi 27. dönem Ankara 1. bölge 2. sıra milletvekili adayıdır.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Saadet, Partisi, Ankara'da, Kabuk, Değiştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı