Haber Detayı
05 Eylül 2020 - Cumartesi 13:30
 
Serkan Taştan, AK Parti'den İstifa Ettiğini Açıkladı
Mamak'ta şok istifa! AK Parti Mamak İlçe Başkan Aday Adayı olan Serkan Taştan partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Mamak Haberi
Serkan Taştan, AK Parti'den İstifa Ettiğini Açıkladı

Mamak siyasetinin önemli isimlerinden olan, AK Parti'den milletvekili aday adayı ve son olarak İlçe Başkanlığına aday adayı olduğunu açıklayan Serkan Taştan, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Taştan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı istifa açıklamasında "Görmüş olduğum lüzum üzerine AK Parti Üyeliğimden İstifa ettiğimi dostlarıma ve kamu oyuna saygılarım ile arzederim. Gelinen süreçte kimseye kırgın olmadığımı özellikle ifade etmek isterim. Şahsımıza teveccüh gösteren tüm dostlarıma teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin lütfen, benden yana helal olsun." açıklamasında bulundu.

 
 
SERKAN TAŞTAN KİMDİR?
 

1976 yılında Kayseri’de dünyaya geldim. Çeyrek asırdır Ankara’da ikamet etmekteyim. Aile şirketleri olan Taştanoğlu İnşaat ve Setaş Grup İnşaat Limited Şirketlerinde 2000 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmiş olup, görevi halen devam etmekte.

AK PARTİ Mamak İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve farklı kademelerde İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenen Taştan, siyasetin belirleyici rolünün gücünden hareketle önemli hizmetlere imza attı.

Eğitimin sürekliliğine olan inancıyla, bir yandan Atılım Üniversitesi Politik Ekonomik Bölümü Doktora öğrenciliği devam ederken diğer yandan St. Clements Üniversitesi Siyaset Bilimi Tez Aşamasında Doktora eğitimi aldı.

Dünyanın yükselen en önemli değerlerinden biri olarak kabul ettiği Sivil Toplum Kuruluş çalışmalarına ilk gençlik yıllarından beri devam ederek, Dernek Kurucu Üyeliği, Dernek Yönetim Kurulu Üyeliği, Dernek Başkanlığı başta olmak üzere farklı kademelerde yoğun ve sürekli STK’ların, dolayısıyla Sivil İnisiyatifin güçlenmesine katkı sağladı. Son olarak önümüzdeki günlerde yapılacak olan AK Parti Mamak İlçe Kongresi öncesinde İlçe Başkanlığı için aday adaylığını açıklamıştı.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Serkan, Taştan,, AK, Parti'den, İstifa, Ettiğini, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı