Haber Detayı
24 Nisan 2021 - Cumartesi 23:08
 
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Makamını Devretti
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sincan İlkokulu öğrencilerini ağırladı. 3 öğrenciye koltuğunu devreden Başkan Ercan ve çocukların hoş sohbeti görülmeye değerdi.
Sincan Haberi
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Makamını Devretti

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın küçük misafirleri vardı. Başkan Ercan 23 Nisan dolayısıyla Sincan İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Ercan, makamını 3 öğrenciye devretti.

 

Öğrencilerden Ilgın Gökçe ilk mesajını verdi. Küçük Ilgın hayvanlar için barınaklar, küçük kulübeler yapmak istediğini; Bedirhan ihtiyaç sahiplerine yemek yardımında bulunmak istediğini belirtti.  Yağız Efe ise Ramazan ayında askılara ekmek asmak istediğini ifade ederek “Evlerine ekmek götüremeyen babaların yüzü gülsün istiyorum.” dedi. Ardından Başkan Murat Ercan çocuklara hediyelerini verdi, hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkan Ercan, “3 yavrumuzu burada belediyemizde misafir ettik. Hep söylüyorum çocuklarımız, gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır. Ilgın Gökçe, Bedirhan ve Yağız Efe’ye ziyaretleri için çok teşekkür ederim. Yurdumuzun en güzel makam ve mevkilerinde, milletimiz için en hayırlı işleri başaracak, geleceğimizi aydınlatacak çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı yürekten kutluyorum.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediye, Başkanı, Murat, Ercan, Makamını, Devretti,
Yorumlar
Haber Yazılımı