Haber Detayı
23 Haziran 2021 - Çarşamba 21:24
 
Sincan'da Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başlıyor
Sincan Belediyesi kurslara kaldığı yerden devam ediyor. Pandemi nedeniyle ara verilen kurslar yeniden başlıyor. Başvurular “http://kulturbasvuru.sincan.bel.tr” internet adresinden alınmaya başlandı.
Sincan Haberi
Sincan'da Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başlıyor

Sincan’ı sanatın ve kültürün merkezi yapmak için çok sayıda projeyi hayata geçiren Sincan Belediyesi, kişisel gelişime yönelik etkinliklere devam ediyor.

Pandemi nedeniyle etkinlikler dijital ortama taşındı ve binlerce kişi bu etkinliklere evinde katılma fırsatı yakaladı. Dijital ortamda etkinliklere her gün yenileri eklenirken, pandemi nedeniyle ara verilen kurslar da kaldığı yerden devam edecek.

 

Kurslara Katılım Ücretsiz

Vatandaşlar İngilizce, robotik kodlama, işaret dili, tekvando, filografi, badminton, tiyatro gibi birçok branşta kurslara katılarak kişisel gelişimine katkı sağlayabilir.

Başvurular “http://kulturbasvuru.sincan.bel.tr” internet adresinden alınıyor. Vatandaşlar açılmasını istedikleri kursları da bu link üzerinden talep edebilir. Başvuru yeter sayısına göre istenilen kurslar eğitime başlayacak.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, salgın nedeniyle ara verilen kursların normalleşmeyle birlikte yeniden açılacağını duyurdu. Başvuruların başladığını ifade eden Başkan Ercan, Sincanlıları ücretsiz kurslardan faydalanmaya davet etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan'da, Yeni, Dönem, Kurs, Kayıtları, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı