Haber Detayı
22 Şubat 2015 - Pazar 02:07
 
Sincan AK Parti'den Oda ve Derneklere Ziyaret
“Sürekli İstişare” anlayışı ile ilçedeki sivil toplum kuruluşları ile dirsek temasında olan Ak Parti Sincan İlçe Teşkilatı Başkanı Fatih Omaç ve yönetimi, ziyaretlerini sürdürüyor.
Sincan Haberi
Sincan AK Parti'den Oda ve Derneklere Ziyaret

Sivil Toplum Kuruluşları ve muhtarlarla bir araya gelen Omaç, Sincan’ın gelişimine katkı sağlayacak her fikir ve öneriye açık olduklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen muhtarla da toplantı hakkında sohbet eden Omaç, el ele Sincan’ı daha güzel yarınlara taşıyacaklarının altını çizdi.

 

Ak Parti Sincan Teşkilatı çalışmalarına hızla devam ediyor. İlçedeki birlik ve bütünlüğü güçlendirmek için kurumlarla el ele veren Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Fatih Omaç ve yönetim kadrosu göreve geldiğinden bugüne yoğun temposu ve istişare trafiği ile takdir topluyor. Omaç ve ekibi bu kez de sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya geldi. Sincan’a katkı yapacak her kurum ve kuruluşla el ele verdiklerini belirten Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Fatih Omaç; “Sincan için tüm kurum ve kuruluşlarla sıkı bir diyalog halindeyiz. Halkımızın istek ve görüşlerini direkt kurum ve kuruluşlara iletiyoruz. Muhtarlarımızdan mahallelerin isteklerini öğreniyor ve yerine getirmek için yetkili makamlarla görüşmeler yapıyoruz.  Maksadımız hem halkımıza daha kaliteli hizmetin ulaşması hem de oluşabilecek iletişim problemlerinin önüne geçmek” diye konuştu.

 

KURUMLARLA EL ELE

 

Sürekli istişare ile halkın taleplerini, öneri ve beklentilerini kurum temsilcilerine direk ileten Ak Parti Sincan ilçe başkanı Av. Fatih Omaç, Sincan Ziraat Odası Başkanı Zekeriya Gülmez, Sincan Şoförler Odası Başkanı Mehmet Gündüz, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halis Çevik  ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yunus Çoban’ı ziyaret etti. Esnafın isteklerini dinleyen Omaç, Sincan’daki gelişimin esnafın yüzünü de güldüreceğini söyledi.

 

Sincan’ın ulaşımda çağ atlayacağına dikkat çeken Omaç, Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’nın kurumlararası diyalogla başlattığı  Bağlantı Yolları Projesinin ilçenin önünü açacağını söyledi. Projenin faydaları hakkında Şoförler Odası Başkanı Mehmet Gündüz ile sohbet eden Omaç, “Sincan’ın yalnızca bugünü değil 50 yıl sonrasını düşünülerek de hamleler yapılıyor. İşte gerçek yöneticilikte budur. Buradan bir kez daha değerli belediye başkanımıza şehrimize kattığı vizyondan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Muhtarlarla da istişarelerde bulunan Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Fatih Omaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın muhtarlarla yaptığı toplantıyı da değerlendirdi. Cumhurbaşkanının muhtarlara verdiği öneme de değinen Omaç, muhtarları mahallelerin gözü kulağı olarak nitelendirdi.

Kurumlarla el ele çalışacaklarını belirten Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Omaç ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, “ Ziyaret ve istişarelerimiz yoğun bir şekilde devam edecek. Mahalle komisyonlarımız ve ziyaretlerimizle topladığımız halkımızın talep ve önerini konunun muhataplarına direk aktarıyoruz. Partimizin kurucusu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun çizdiği vizyon doğrultusunda yeni Türkiye yolunda halkımıza daha kaliteli hizmet ulaşması içinde bizde üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Kurumlar ile vatandaşımızın arasında iletişim probleminden kaynaklanan bir sorun olmasının önüne geçmeye çalışıyoruz. Vatandaşımız, esnafımız ve kanaat önderleri ile sık sık bir araya gelip fikir alışverişi yapıyoruz. Amacımız Sincan’ımıza daha güzel yarınlara taşımak…“ diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: “Sürekli, İstişare”, anlayışı, ilçedeki, sivil, toplum, kuruluşları, dirsek, tem
Yorumlar
Haber Yazılımı