Haber Detayı
08 Temmuz 2021 - Perşembe 23:42
 
Soner Arslanargun'dan Sincanlılara Teşekkür
AK Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Soner Arslanargun, yayınladığı mesajda; Saraycık'ta TOKİ konutlarında düzenlenen törene katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti. İşte o teşekkür mesajı:
Sincan Haberi
Soner Arslanargun'dan Sincanlılara Teşekkür

Kıymetli Sincanlı hemşehrilerimiz;

Milletimizin gücü, desteği, duası ve inancıyla aydınlık yarınlar için gece gündüz demeden çalışan Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Sincanımızda ağırlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadık.

AK Partimizin kurulduğu günden bu yana vizyonu ve mega projeleriyle gönüllerinde taht kuran Cumhurbaşkanımız TOKİ 1 Milyonuncu Konut Anahtar Teslim Töreni vesilesiyle Sincanımızda hemşehrilerimiz ile buluştu. TOKİ projeleriyle yüzbinlerce aileyi evlerine kavuşturmanın sevincini paylaştık.  

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile uzun bir sohbet gerçekleştirdik.

2017, 2018, 2019 yıllarında Ankara üye birinciliği ve 2020 yılında Türkiye üye birinciliğimiz dolayısıyla teşkilatımıza ve Sincanlı hemşehrilerimize teşekkürlerini iletti. Cumhurbaşkanımıza 2021 yılında da aynı başarıları devam ettireceğimizin sözünü verdik.

 İlçemize teşrifleriyle bizleri onurlandıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a , Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Genel Başkan Yardımcılarımıza, İl Başkanımız Hakan Han Özcan’a, milletvekillerimize, teşkilatımıza ve  törenimize uzaktan, yakından katılan tüm kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

                                                                              Av. Soner ARSLANARGUN

                                                                            AK Parti Sincan İlçe Başkanı

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Soner, Arslanargun'dan, Sincanlılara, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı