Haber Detayı
02 Mart 2021 - Salı 20:24
 
Tarihi Hamamönü Pırıl Pırıl Oldu
Altındağ Belediyesi, tarihi Hamamönü bölgesini pırıl pırıl yaptı. Bölgede, Altındağ Belediyesi ekiplerince, detaylı temizlik çalışması gerçekleştirildi.
Altındağ Haberi
Tarihi Hamamönü Pırıl Pırıl Oldu

Altındağ Belediyesi, yeniden normal hayata dönüş süreci için hazırlıklarını hızlandırdı. Onlarca işletmenin bulunduğu, her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği Hamamönü bölgesi temizlendi. Sabahın ilk saatlerinden itibaren tarihi Hamamönü bölgesinde Altındağ Belediyesi ekipleri tarafından kapsamlı bir temizlik ve hijyen çalışması yapıldı. Sokakları baştan aşağı yıkayan ekipler, işletmeleri de dezenfekte etti.
 
"VATANDAŞLARIMIZIN İÇİ RAHAT ETSİN"
Hamamönü bölgesinin tarihi ve turistik yönüyle vatandaşların her gün yoğun ilgi gösterdiği, çok fazla ziyaretçinin geldiği bir yer olduğunu hatırlatan Başkan Balcı, "Yeniden normal hayatımıza dönüş sürecine girdik. İşletmeler yeniden açılıyor... Bu nedenle, Altındağ Belediyesi olarak temizlik ve dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdik. Sosyal mesafe, maske kullanımı ve temizlik çalışmaları artık daha da önem kazandı. Ekiplerimiz 24 saat görev başında... Çalışmalarımızı ilçe genelinde aralıksız olarak sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın içi rahat etsin istiyoruz.” dedi.
 
YOĞUN DEZENFEKSİYON
Başkan Balcı ayrıca, "Altındağ, Ankara'nın turizm merkezi... Çok fazla turistik alan ve müze barındırıyor. Bu nedenle her gün yerli ve yabancı turistler yoğun bir biçimde ziyaret ediyor. Biz de temizlik ve ilaçlama çalışmalarımıza yoğunluk veriyoruz. Koronavirüs salgınına karşı Altındağ Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm çalışmaları titizlikle sürdüreceğiz. Bu virüsü el ele verecek, hep birlikte yeneceğiz" ifadelerini kullandı.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Tarihi, Hamamönü, Pırıl, Pırıl, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı