Haber Detayı
22 Nisan 2021 - Perşembe 20:14
 
Taşdelen: Çocuklarımıza Daha İyi Bir Gelecek Bırakmalıyız
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Büyük Atatürk’ün izinde ve O’nun bu millete kazandırdığı ilke ve değerlerden bir adım dahi uzaklaşmadan çok çalışarak çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmalıyız” dedi.
Çankaya Haberi
Taşdelen: Çocuklarımıza Daha İyi Bir Gelecek Bırakmalıyız

Başkan Taşdelen, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Taşdelen şunları kaydetti:

“Önderimiz Atatürk 101 yıl önce halkın iradesine dayanan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni kurmuş ve milletin kendi kendini yönetmesi hakkını millete vermiştir. Meclisimizin duvarında 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' sözü asılıdır. Büyük Atatürk bu sözle her koşulda halkın kendi egemenliğine sahip çıkmasını istemiştir. Atatürk, bu bayramı geleceğimiz olan çocuklara armağan ederek, onlara güzel bir dünya bırakmak zorunda olduğumuzu unutmamamızı istemiştir.”

“Cumhuriyet yurttaşları olarak Atatürk’ün gösterdiği yolda, ‘yaptıklarımızı asla kafi görmeyerek’ olağanüstü bir tempoyla çalışıyoruz” diyen Taşdelen, "aldığımız kararlarda halkımızın talep ve önceliklerini dikkate alıyor, projelerimizi öyle yaşama geçiriyoruz. Paylaşımcı bir anlayışla çalışıyor ve üretiyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Taşdelen:, Çocuklarımıza, Daha, İyi, Bir, Gelecek, Bırakmalıyız,
Yorumlar
Haber Yazılımı