Haber Detayı
30 Mayıs 2017 - Salı 11:31
 
Etimesgut'ta Geleceğin Tenisçileri Yetişiyor
Etimesgut Belediyesi Tenis Okulu'nu başarıyla tamamlayan kursiyerler katılım belgelerini aldılar.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Geleceğin Tenisçileri Yetişiyor

 Kursiyerlere belgelerini Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Kulüp Başkanı Hasan Kartal verdi. Törende ayrıca Eryamanevleri Tenis Turnuvası'nda dereceye giren başarılı raketçiler de kupa ve madalyalarını aldılar. Demirel, tenis kursiyerlerini ve turnuvada dereceye giren tüm sporcuları kutladı.

KALİTE ARTIYOR

Başkan Demirel, Etimesgut'ta yaşam kalitesinin her geçen gün arttığını belirterek, "İlçemiz yeşil alanları, yolları, sosyal ve kültürel tesisleriyle Türkiye'nin örnek ilçesidir. Son olarak Atatürk Müzesi ve Okuma Evi ile Halide Edib Adıvar Hanımlar Konağı ve Ülkü Spor Tesislerimizi hizmete açtık" dedi.

SPOR ALANLARI

Demirel, ilçenin dörtbir yanına spor alanları yaptıklarını belirterek, "Belediyemiz, futbol, judo, masa tenisinde önemli başarılar elde etmektedir. Tenis Kulübümüzde de geleceğin başarılı tenisçilerini yetiştiriyoruz. Kurslarımıza katılarak bu yıl 145 kişi tenis öğrendi. Bu sayı daha da artacak. Bu yıl basketbol kulübümüzü de kurduk. Ülkü Spor Tesislerimiz bünyesinde yüzlerce yavrumuza basketbol öğretiyoruz. Tüm hemşehrilerimizi spor okullarımızdan yararlanmaya, tesislerimizi en iyi şekilde kullanmaya davet ediyorum" dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, Geleceğin, Tenisçileri, Yetişiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı