Haber Detayı
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 10:11
 
Turgut Altınok'tan Kurban Bayramı Mesajı
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok yayımladığı Kurban Bayramı mesajında tüm İslam âlemine barış, huzur ve sağlık temennisinde bulundu.
Keçiören Haberi
Turgut Altınok'tan Kurban Bayramı Mesajı

Altınok, “Bu güzel bayramın bayram gibi yaşanmasını; birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize vesile olmasını; saygı, sevgi ve muhabbetimizin artmasını yürekten ve gönülden temenni ediyorum. Rabbim tüm insanlığı nice sağlıklı ve mutlu bayramlara eriştirsin.” dedi. Başkan Altınok, İslam âleminde yaşanan kan ve gözyaşının bir an önce durması temennisini yinelediği mesajınsa şunları kaydetti:
 

“Bütün değerli hemşehrilerimizin ve Türk-İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Bu güzel bayramın bayram gibi yaşanmasını; birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize vesile olmasını; saygı, sevgi ve muhabbetimizin artmasını yürekten ve gönülden temenni ediyorum. Kurban Bayramı kardeş kanının ve vahşetin bir an önce durmasına, İslam âleminin silkinip kendine gelmesine, Müslümanların İslam’ı gerçek anlamda yaşamasına vesile olsun. Koronavirüs salgını ile bütün dünya mücadele ediyor. Bu mikroptan ve salgınlardan ülkemizi, milletimizi, İslam âlemini ve tüm insanlığı korumasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Turgut, Altınok'tan, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı