Haber Detayı
06 Mart 2021 - Cumartesi 21:07
 
Yeni Bağlıca'da En İddialı Muhtar Adayı Mehmet Mermer
7 Mart Pazar günü Etimesgut’un 2 yeni mahallesinde muhtarlık seçimleri yapılacak. İlçenin gelişen ve hızlı büyüyen Yeni Bağlıca mahallesinde ise muhtarlık seçiminin en iddialı adayı Mehmet Mermer ‘Hizmette ben de varım’ dedi.
Etimesgut Haberi
Yeni Bağlıca'da En İddialı Muhtar Adayı Mehmet Mermer

     Etimesgut’ta Devlet Mahallesi ve Yeni Bağlıca Mahallesi adıyla 2 yeni mahalle kuruldu. Her iki mahallede yaşayanlar yeni muhtarlarını belirlemek için 7 Mart’ta sandık başına gidecek. Eryaman ve Bağlıca mahallelerinin bölünmesiyle Etimesgut’un mahalle sayısı da 36’dan 38’e çıktı.
    
BAĞLICA’NIN TANINMIŞ AİLELERİNDEN
 
    Bağlıca’nın ikiye bölünmesiyle oluşturulan Yeni Bağlıca mahallesinde 15 bine yakın seçmenin oy kullanacağı belirtildi. Bağlıca’nın tanınmış ailelerinden ve en genç muhtar adayı olan Mehmet Mermer, “Gelin Yeni Bağlıca mahallemizi birlikte yönetelim. Gelişen, büyüyen ve Ankara’nın en güzel mahallelerinden biri olan Yeni Bağlıca mahallemizi daha da güzel hale getirmek için hizmete aday oldum.” açıklamasında bulundu.
 
BAĞLICA’YI ÇOK İYİ BİLİYOR VE TANIYORUM
 
    Mehmet Mermer, doğduğu ve büyüdüğü Bağlıca’yı cadde cadde, sokak sokak çok iyi tanıdığını söylerken “Bağlıca doğumluyum 
ve doğduğum günden bugüne burada ikamet ediyorum. Belediyemiz ile birlikte Yeni Bağlıca Mahallemize en iyi hizmetleri getireceğime inanıyorum. Sorunlarımızı ve ihtiyaçlarımızı bilen, içinizden birisi olarak hizmete adayım” dedi. 
    Yeni Bağlıca Mahallesi muhtarlık seçimleri, Halil İnalcık Anadolu Lisesi'nde 7 Mart Pazar günü yapılacak.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yeni, Bağlıca'da, En, İddialı, Muhtar, Adayı, Mehmet, Mermer,
Yorumlar
Haber Yazılımı