Haber Detayı
26 Şubat 2021 - Cuma 09:57
 
Yeni Bağlıca Mahallesi Muhtar Adayı Neslihan Çuhadaroğlu
Etimesgut’ta Devlet Mahallesi ve Yeni Bağlıca Mahallesi adıyla 2 yeni mahalle kuruldu. Her iki mahallede yaşayanlar yeni muhtarlarını belirlemek için 7 Mart’ta sandık başına gidecek.
Etimesgut Haberi
Yeni Bağlıca Mahallesi Muhtar Adayı Neslihan Çuhadaroğlu

   EN İDDİALI ADAY

    Bağlıca Mahallesi’nin ikiye bölünmesiyle oluşan Yeni Bağlıca Mahallesi’nde yeni muhtarı seçmek için 14 bin 640 seçmenin oy kullanacağı belirtiliyor. Bugüne kadar 10’a yakın muhtar adayının 7 Mart Pazar günü yapılacak olan muhtarlık seçimlerinde boy göstermesi bekleniyor.
    Yeni Bağlıca Mahallesi’nin muhtar adayları içerisinde en iddialı ismin Neslihan Çuhadaroğlu olduğu ifade ediliyor. Uzun yıllardır Yeni Bağlıca mahallesinde ikamet eden Çuhadaroğlu muhtar seçildiği takdirde yapacağı çalışmalar hakkında gazetemize bilgiler verdi.
 
   YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜ PROJELER
 
  “Çocuk parklarına kamera sistemi kurdurulması için Etimesgut Belediyesi ile koordinasyon kurmak..
    Engelli çocuklarımızı sporla buluşturacak tedbirleri almak..
    Milli ve özel günlerde tarihi ve özel yerlere geziler düzenlemek..
    Aile içi sorunların çözümünde danışmanlık yapmak..
    Yaşlı ve engelli ailelere destek verilmesi için girişimlerde bulunmak..
Komşuların bütünleşmesi için ortak kermes düzenlemek..
    Ailelerin ürettiği ürünlerin satışı için ortak satış alanı oluşturmak..
    Caddelerimizdeki engel teşkil eden kaldırım ve yolların bakım ve onarımını sağlamak...”
 
    Yeni Bağlıca Mahallesi Muhtar Adayı olan Neslihan Çuhadaroğlu, vizyonunu anlatırken “Vizyon varmak istediğiniz noktayı gösterirken misyon bugün o yolda neleri nasıl yaptığımızı anlatır. Bu vizyona sahip bir aday olarak Yeni Bağlıca Mahallesi sakinlerimizin karşısına çıktım” diye konuştu. Çuhadaroğlu, Yeni Bağlıca Mahallesi’nin hem Etimesgut hem de Ankara’nın örnek mahallelerinden birisi yapmak için 7 Mart Pazar günkü seçimlerde mahalle sakinlerinin oylarını beklediğini de sözlerine ekledi.    
 
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'NESLİHAN ÇUHADAROĞLU YENİ BAĞLICA MAHALLESİ MUHTAR ADAYI 1968 Sivas Çetinkaya Doğumluyum. Üniversite Mezunuyum. Kamu Kuruluşunda 28 Yıl Çalıştıktan Sonra 2014 Yılında Emekli Oldum. Evli ve 2 Çocuk Annesiyim. 7 Yıldır Yeni Bağlıca'da İkamet Ediyorum. HALİL İNALCIK ANADOLU LİSESİ TARİH: 07.03.2021 PAZAR GÜNÚ SAAT 09:00 17:00 Yeni Bağlıca'ya yeni güzellikler katmak için adayım... 0532 205 8800 Yeni Bağlıca'y yeni güzellikler katmak için adayım... 0532 205 8800' görseli olabilir
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yeni, Bağlıca, Mahallesi, Muhtar, Adayı, Neslihan, Çuhadaroğlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı