Yazı Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 01:35
 
FETÖ ve PKK'NIN BİRLİK TEMELİ
Dr. İmbat Muğlu
imbat.muglu@facebook.com
 
 

PKK terör örgütünün bir etnik kimliği yoktur.Marksist ve din düşmanı olan terörist PKK'nın içinde etnik köken aramak yanlıştır.Dönem dönem oluşturmak istenen bir algıya açıklık getirmek isterim. ‘’Her Kürdün PKK'lı olmadığı gibi ,her PKK'lı da Kürt değil. PKK'nın Kürtlüğü, IŞİD'in Müslümanlığı kadar veya PKK'nın Kürtlüğü, FETÖ'nün Müslümanlığı ve Türklüğü kadardır.’’

 

Yaklaşık bu coğrafyada 1000 yıldır devam eden  TÜRK-KÜRT kardeşliğine son 40 yıldır fitne tohumları ekmeye çalışan PKK terör örgütü ‘’Kürt Hareketi veya Kürt Kartı’’ kimliğini kullanması ve iş ortağı FETÖ terör örgütünün de yaptığı algı operasyonlarla insanların çoğu Kürt nüfusla PKK'nın özdeşleştiğini ve PKK'nın taleplerinin tüm Kürtlerin isteği olduğunu zannediyor. Oysa ki İslam düşmanı bebek katili PKK tamamen ideolojik ve Türkiye'nin içinde bulunduğu jeopolitik coğrafya  itibarıyla stratejik üstünlük sağlamaya çalışan dış mihrakların maşası olmanın dışında hiçbir özelliği olmayan bir kalleşler ve katiller topluluğudur.Türkiye Cumhuriyeti'nin milli ve bağımsız birliğini bozmaya çalışan bu kalleş sürüsüne hem dışarıda hem de içerde  hizmet eden Türk- Kürt veya adı her ne olursa olsun bir çok vatan  hainin olduğunu gördük ve görmeye devam ediyoruz.

 

Bu ülkede kardeşliğimize nifak tohumları eken en büyük kanlı iki terör örgütü PKK ve FETÖ’nün kuruluş ve oluşum tarihleri birbirine çok yakın.Her iki terörist örgütün hedefinde Türkiye olduğu için ideolojik yapı olarak ayrık iki uç olsallarda hainlikte birleşmekteler. Bu kalleş iki oluşum yıllarca gizli gizli buluştular ve hedefe hep Türkiye’yi koydular.Alenen ilk bir birleri ile kur yapmaları PKK terör örgütünün başı terörist Abdullah Öcalan İmralı cezaevinden 16.08.2009 tarihinde avukatları aracılığıyla yaptığı açıklamada ‘’Fethullah Hoca’yı takip ediyorum, okuyorum. Olumsuz değerlendirmiyorum. Kürdistan’da okulları cemaatleri var, örgütlüler. Demokratik temelde, karşılıklı yaklaşımlar olabilir.’’demişti. Bu açıklamalarından kısa bir süre sonra  terörist başı Öcalan  “Hatta Fetullah Gülen’le bile oturup konuşulsa bir çözüm geliştirilebilir ama CHP ve MHP ile bir çözüm geliştirilemez, geliştirilemiyor.” (A. Öcalan, 04 Aralık 2009 Tarihli Avukat Görüşme Notlarından) diye beyanat vermekte. İşte Türkiye'yi parçalamayı hedefleyen üst akıl özellikle bu iki terör örgütün çok yoğun bir temas ve sonrasında iş birliği içine girmesi için tüm çalışmalara hız verecek zemin hazırladı.2013'te Diyarbakır'daki nevruz kutlamalarında terörist başı Abdullah Öcalan'ın mektubu okundu..Öcalan o mesajında "silah değil, siyaset öne çıkıyor. yine diyorum ki artık silahlı unsurlarımızın sınır ötesine çekilmesi aşamasına gelinmiştir."diyordu..Marksist ve Leninist bir ideolojiyi savunan Öcalan sözlerini çok şaşırtan ifadelerle bitiriyordu..Tıpkı FETÖ gibi dinler arası diyaloğun bir parçası olduğunu ilan ediyordu adeta Öcalan..Pensilvanya'ya üstü kapalı mesaj gönderiyordu: Bu nevroz hepimize yeni bir müjdedir. Hz Musa, Hz. İsa ve Hz. Muhammed'in mesajlarındaki hakikatler bugün yeni müjdelerle harekete geçiyor. İnsanoğlu kaybettiklerini geri kazanmaya çalışıyor. Zamanın ruhunu okuyamayanlar tarihin çöp sepetine giderler.’’

 

Pensilvanya'ya gönderilen şifreli mesajın hemen ardında HDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder 2013 nevruz kutlamalarından iki gün sonra yani 23 Mart'ta Hürriyet'e verdiği mülakattan; "Sayın Öcalan Fetullah Gülen'e selamlarını gönderdi. Fetullah Gülen'in "sulhta hayır vardır" yaklaşımı benim de yaklaşımımdır. Bütün Ortadoğu'daki demokratik bir siyaset ve barış için birlikte çalışabiliriz. Muhterem Fetullah Gülen'e selamlarımı söyleyin. Onu en iyi anlayan benim" dedi.

 

FETÖ'nün kapatılan gazetesi Zaman'ın genel yayın müdürü Ekrem Dumanlı, 13 Nisan'da Diyarbakır belediye başkanı Gültan Kışanak'ı ziyaret etti.7 Haziran seçimlerinin hemen öncesinde gerçekleşen görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü.Garaj kapısından gizlice binaya giren Dumanlı, sır ziyaret ortaya çıkınca yalanlama yolunu seçti.O ziyaretin ardından FETÖ'nün HDP'yi desteklediği bir sır olmaktan çıktı.FETÖ ablaları evlere yaptıkları ziyaretlerde HDP için oy istemeye başladı.Dumanlı ise teröristbaşı Öcalan için artık "sayın" ifadesini kullanıyordu.

 

FETÖ desteği ile HDP oluşturulan algı operasyonlarıyla 7 Haziran seçimlerinde yüzde 13 oy aldı.İki işbirlikçi terör örgütü üst aklın talimatı olan koalisyon hükümeti kurulmadığı için katliamlara hız verdiler ve 100’lerce vatandaşımızı katlettiler.Silah ve bomba sesleri altında 1 Kasım seçimlerine gidildi.Terör örgütü PKK'nın kanlı katliamları ters tepmiş HDP/PKK/FETÖ umduğunu bulamamıştı. Peki durur mu hainler.Durmadılar da. 15 Temmuz'daki darbe girişimi askerleri terör örgütü PKK'ya göstermelik operasyonlar yaparak kamuoyunu yanılttı.Milleti yıldırmak için sivil katliamları ve bombalı saldırılar aralıksız devam etti. Amaç 15 Temmuz da net bir şekilde anlaşılacağı üzere  FETÖ'nün darbe girişiminin önü açılacak ve tıpkı 12 Eylül'de olduğu gibi darbeciler kurtarıcı gibi gösterilecekti millete.Planlı yapılan ve aralıksız devam eden PKK saldırıları 15 Temmuz'un hemen öncesinde ve sonrasında durdu.FETÖ maşalarının başarısızlığa uğramasının ardından PKK tüm gücüyle yeniden saldırmaya başladı.19 Temmuz’da Trabzon’un Maçka ilçesi Çatak mevkiinde polis kontrol noktasına yönelik düzenlenen saldırıda üç polis şehit olmuş, dördü polis memuru beş kişi de yaralanmıştı.22 Temmuz’da Diyarbakır Ergani’de PKK’lı teröristlerce hücre evi olarak kullanılan bir eve yönelik düzenlenen operasyonda üç polis şehit olmuş, iki polis de yaralanmıştı.24 Temmuz’da Tunceli Ovacık’taki saldırıda bir polis şehit oldu, iki polis yaralandı.25 Temmuz’da Mardin’in Kızıltepe-Viranşehir karayolunda PKK’lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu üç polis şehit olmuştu.26 Temmuz’da Van’da bir asker şehit edildi, iki asker de yaralandı. Diyarbakır-Silvan’da bir asker şehit edildi.27 Temmuz’da Siirt’te üç asker, Hakkâri’ de iki polis şehit edilmiş, biri sivil, onu polis olmak üzere on bir kişi de yaralanmıştı.29 Temmuz’da Hakkâri Çukurca’da sekiz asker şehit olmuş, yirmi iki asker de yaralanmıştı. 31 Temmuz’da ise Ordu’nun Mesudiye ilçesi Topçam bölgesinde operasyona çıkan jandarma birliklerine PKK’lı teröristlerce açılan ateş sonucu üç asker şehit olmuş, iki asker de yaralanmış, Şemdinli’deki saldırıda ise bir asker şehit olmuş, altısı da yaralanmıştı.02 Ağustos’ta Bingöl’de PKK’lı teröristlerce bombalı aracın patlatılması sonucu yedi polis şehit olmuş, ikisi de yaralanmıştı.Bu saldırılar aralıksız devam etmiş ve ayrıca PKK’nın şehir merkezlerine hendek ve barikat oluşturarak şehir merkezlerini cephaneliğe dönüştürmesinin arka planında ve lojistik kısmında  FETÖ çıkmıştı.

 

FETÖ ve PKK arasında hem organik hem de çıkarsal bir çok bağ ve ortak ağ olduğu bir çok olay sonrası net bir şekilde gün yüzüne çıkmaktadır. Emniyet, yargı ve silahlı kuvvetler içindeki unsurlarından yararlanarak, PKK’ya istihbarat desteği veren FETÖ, devletin PKK içindeki muhbirlerinin infaz edilmesine neden olmuştur. FETÖ, PKK’nın silah bırakma sürecinden rahatsız olmuştur. Kürtlere yönelik ırkçı bir anlayış ortaya koymuştur.Terörist başı  Gülen’in ırkçılığa varan bir Kürt düşmanlığı beslediğini, gerek söylemlerinde gerekse örgütünün icraatlarında görmek mümkün. FETÖ liderinin Kürt düşmanlığı, Kürt olduğu için Said-i Nursi’den uzak durduğunu dile getirmeye kadar varmıştır. FETÖ lideri  Gülen’in, sadece bir Kürt olduğu için Said Nursî’yi ziyarete gitmediğini dile getirdiği de bilinmektedir. Özellikle son dönemlerde FETÖ liderinin Risale-i Nur’da tahrifat yapmak suretiyle, Said-i Nursi’nin kendisini Kürt olarak tanımladığı bölümler çıkarması da oldukça tepki toplamıştır. Samanyolu TV’de yayınlanan Tek Türkiye ve Şefkat Tepe gibi dizilerin adeta Kürtleri hedef alan birer propaganda girişimlerine dönüşmesi, FETÖ’nün Kürtlük olgusuna ilişkin alerjisi olduğunun bir diğer göstergesidir. FETÖ’nün çözüm sürecine karşı yürüttüğü yazılı ve görsel karşı-propaganda çalışmaları da bu dönemde hafızlarda yer etmiştir. FETÖ, Zaman gazetesi ve STV aracılığıyla kamuoyunun çözüm sürecine verdiği desteği bozmaya gayret etmiştir. Tüm bunlar FETÖ’nün Kürt düşmanlığını açığa çıkaran hamleler olarak değerlendirilmiştir.

 

PKK’nın sözde üst düzey yöneticileri Murat Karayılan ile Fehman Hüseyin, Ocak ve Ekim 2014’te 3 kez FETÖ’nün Kuzey Irak İmamı Talip Büyük ile FETÖ’nün eğitim ve medya sektöründeki yöneticileri Cemal Bulut ve Doğan Ertuğrul’la görüştü. Görüşmeler FETÖ’nün kontrolündeki Erbil Işık Üniversitesi’nde görevli Gülen örgütü üyelerinin aracılığıyla gerçekleştirildi. İhanet anlaşmasının öncesinde yapılan başlangıç temaslarını üniversite rektör yardımcısı Mehmet Özdemir ile genel sekreter Taşan Deniz yaptı.Bu görüşmelerde FETÖ yöneticileri, Emniyet ve MİT’in, PKK içindeki Yardımcı İstihbarat Elemanları’nın isim listesini terör örgütü yöneticilerine verdi. FETÖ bununla da yetinmedi, muhbirlerin devlete çalıştığına PKK yöneticilerini inandırmak için kanıtlar da sundu. Bu kapsamda haber kaynaklarıyla yapılan görüşmelere dair fotoğraf ve belgeler, telefon görüşmelerinin ses kayıtları, istihbarat jargonunda F-3 ve F-4 raporları olarak bilinen haber raporları PKK’ya teslim edildi. FETÖ böylece ihanetini belgeli şekilde gerçekleştirmiş oldu. Sızdırılan bu bilgiler doğrultusunda da, devletin PKK-KCK muhbirleri örgüt tarafından infaz edildi.

 

Bir istihbarat yetkilisi hainlikte yapılan işbirliğini şu sözlerle anlattı: “Geriye dönük baktığımda olup bitenleri ancak şimdi anlamlandırabiliyorum. İstihbarat kurumlarımız PKK’nın üst yönetim kadrosundaki hainleri son 2 yıldır çok yakından takip ediyor. Bunların toplandıkları anda imhası için bir harekât planlıyoruz, fakat her seferinde bombalamadan yarım saat ya da 1 saat önce bölgeden uzaklaşarak kurtuluyorlar. Defalarca kurtuldular. Bu bir tesadüf olamazdı. Sonra karar verdik. Bu bilgiyi sadece Genelkurmay Başkanı ve MİT Müsteşarı bilsin, pilot da yoldayken öğrensin. Hedefleri bu şekilde etkisiz hale getirme kararı aldık. Fakat yine başarılı olamadık. Yine bir şekilde haber aldılar ve bombalardan 10 -15 dakika ile kurtuldular. Şimdi anlıyoruz ki bu uçaklara istihbaratın verdiği hedefi işaretleyen, o noktayı pilotlara bildiren general maalesef FETÖ’cü çıktı. O general kim biliyor musunuz? O general Marmaris’te Sayın Cumhurbaşkanımıza suikast planlayan ekibin başındaki Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş.”

 

15 Temmuz darbe girişiminden sonra maskeleri düşen ve iş birliği deşifre olan FETÖ-PKK Türkiye'nin Zeytin Dalı Harekatı’nda rahatsız oldular. FETÖ üyeleri, sosyal medya hesaplarından, Türkiye'nin sınır güvenliğini güvenceye almak ve olası bir terör koridorunu önlemek için başlattığı harekata karşı çıktı.

FETÖ'ye ait olduğu gerekçesiyle kapatılan Bugün gazetesi Ankara temsilcisi olan firari FETÖ'cü Adem Yavuz Arslan,( ✔@ademyarslan) Zeytin Dalı Harekatı'nın saray savaşı olduğunu iddia etti. Arslan, "Size ‘milli mesele’ diye yurturduğu şey şahsi ikbali" diyerek sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

Eski Today's Zaman Ankara Temsilcisi FETÖ firarisi Abdullah Bozkurt (@abdbozkurt) terör örgütlerine karşı Türkiye'yi desteklemek yerine, sosyal medya hesabında, harekatın "ülke içinde ulusal coşkuyu ve dini bağnazlığı körüklemek için yapıldığını" iddia etti.

ABD'ye kaçan örgüt mensuplarından Tuncay Opçin (@tuncayopcin), "Türkiye ne zaman otoriterleşse, ilk bedel ödeyen hep Kürtler olur. Her şey değişir ancak bu kural değişmez." iddiasında bulundu.

FETÖ'nün tetikçilerinden Emre Uslu,( ✔@EmreUslu) Afrin operasyonu için "Her diktatör kendi yanlışıyla devrilir" diyerek şu paylaşımda bulundu:

FETÖ ile bağlantılı olduğu için kapatılan Türkiye İş adamları ve Sanayiciler Federasyonunun (TUSKON) Brüksel temsilcisi Serdar Yeşilyurt da(@SerdarYesilyurt) "Eğer 'kardeşiz diyorsan, kardeşin yanlış yapsa bile ona zarar vermeden yaparsın elinden geleni. İlk fırsatta saldırmazsın!" ifadesini kullandı.

 

Zeytin Dalı Harekatı’yla teröristlerden temizlenen Afrin’de terör örgütü PYD/PKK’nın sözde kent yöneticilerinin kaldığı villa tespit edildi.Villada yapılan aramada terör örgütü PKK ile FETÖ ilişkisi de bir kez daha deşifre oldu. Evde gizli bir sandıkta yapılan aramada FETÖ elebaşı Gülen’in kitapları ile çok sayıda örgütün yayın organı olan Sızıntı dergisi ele geçirildi. Yapılan araştırmada terör örgütü PKK yöneticisi gibi davranan FETÖ’cülerin Afrin’de halkın kışkırtılması faaliyetinde bulunduğu değerlendiriliyor.

 

FETÖ terör örgütü devlet kadrolarından temizlendikçe PKK terör örgütü içeriden istihbarat alamaz,tuzaklar kuramaz hâle geldi.Bu nedenle terörle mücadelede güvenlik güçlerimiz artık daha başarılı sonuçlar elde etmeye başladı.

 
Etiketler: FETÖ, ve, PKK'NIN, BİRLİK, TEMELİ,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
22 Nisan 2021
IRKÇILIK
15 Nisan 2021
SURİYE AŞİRETLERİ TÜRKİYE'NİN YANINDA
01 Nisan 2021
SAVAŞIN KADINLARI ..
01 Nisan 2021
DEVLET EBED MÜDDET!
01 Nisan 2021
BİR VATAN AŞIĞI ZİYA SÖZEN
27 Mart 2021
ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN BİLİNMEYENLERİ
21 Mart 2021
ÖLÜMÜN ADI HALEPÇE !
15 Mart 2021
DEDEMİN DİLİNDEN ERMENİLER
15 Mart 2021
H-D-P !
03 Mart 2021
IRAK'IN KUZEYİ SONRASI HEDEF SURİYE'NİN KUZEYİ
23 Şubat 2021
GARA SONRASI..
16 Şubat 2021
CUMHURİYET SONRASI SİYASİ GELİŞMELER
03 Şubat 2021
UYGUR TÜRKLERİNE ÇİN ZULMÜ !..
03 Şubat 2021
SAVAŞ MAĞDURU ÇOCUKLAR !
28 Ocak 2021
AFRİN GÜNLÜĞÜ !..
08 Ocak 2021
SURİYE BARIŞI
06 Ocak 2021
TÜRKİYE - MISIR İLİŞKİLERİ
01 Ocak 2021
PINARBAŞI'NDA BİR GECE !..
16 Aralık 2020
ABD'NİN HAKSIZ YAPTIRIMLARI
11 Aralık 2020
ŞEHİT
30 Kasım 2020
İRAN'LI BİLİM İNSANLARI
25 Kasım 2020
ÖĞRETMEN ÖĞRETENDİR
08 Kasım 2020
SURİYE
28 Ekim 2020
YARIN CUMHURİYETİ İLAN EDİYORUZ
16 Ekim 2020
FETÖ İle Mücadelenin Kilit İsmi: Mahmut Çorumlu
10 Ekim 2020
KOBANİ OLAYLARI
29 Eylül 2020
KARABAĞ AZERBAYCAN'DIR...
21 Eylül 2020
PKK KİM?
21 Eylül 2020
SURİYE KÜRTLERİ
01 Eylül 2020
DOĞU AKDENİZ'DE TÜRK RÜZGARI
22 Ağustos 2020
TSK'NIN BAŞARISI
15 Ağustos 2020
DOĞU AKDENİZ BEKAMIZDIR
03 Ağustos 2020
ABD VE PKK/YPG için DEAŞ
24 Temmuz 2020
LİBYA'DA BARIŞ !..
20 Temmuz 2020
ERMENİSTAN'IN HEDEFİ YENİ BİR DÜNYA SAVAŞI
09 Temmuz 2020
İDLİB İZLENİMLERİ !..
28 Haziran 2020
ERMENİLERİN KARABAĞ’DA KÜRT SOYKIRIMI
26 Haziran 2020
ENKS VE PKK/YPG İŞBİRLİĞİ
23 Haziran 2020
PENÇE - KARTAL OPERASYONU (2)
16 Haziran 2020
PENÇE - KARTAL OPERASYONU
14 Haziran 2020
LİBYA'da BARIŞ'ın ANAHTARI
07 Haziran 2020
RUSYA SAVAŞ İÇİN, TÜRKİYE BARIŞ İÇİN SURİYE'DE
05 Haziran 2020
DARBECİ HAFTER ve LİBYA
31 Mayıs 2020
KORONOVİRÜS BİYO-TERÖR OLABİLİR Mİ?
31 Mayıs 2020
ŞEHİDİM !..
28 Mayıs 2020
KARA LEKENİN 60. YILI
25 Mayıs 2020
ÇOCUKLAR ÖLMESİN !
17 Mayıs 2020
MİLLİ ve YERLİ TARIM DEVRİ
11 Mayıs 2020
İNCİ TANEM !..
09 Mayıs 2020
BABAMI ÖZLÜYORUM !..
01 Mayıs 2020
KUT’ÜL AMARE ZAFERİ
23 Nisan 2020
ATAM'IN ARMAĞINA YÜZ YAŞINDA
21 Nisan 2020
NUSRA CEPHESİ !..
19 Nisan 2020
KORONAVİRÜS DENKLEMİ
14 Nisan 2020
SAVAŞIN ÇOCUKLARI !..
09 Nisan 2020
SURİYE SAVAŞI KORONAVİRÜS'ÜNE YENİK Mİ DÜŞECEK?
03 Nisan 2020
COVİD-19 DÜNYAMIZI YENİDEN ŞEKİLLENDİRECEK
31 Mart 2020
TERÖRİST BAŞI ÖCALAN'IN İSLAM DÜŞMANLIĞI
26 Mart 2020
TÜRKİYE'SİZ BİR LİBYA SURİYE OLUR
23 Mart 2020
KORONAVİRÜS BİR BİYO-TERÖR ARACI MI?
17 Mart 2020
İSRAİL'İN TOPRAK KAZANIMI DEVAM EDİYOR
02 Şubat 2020
İDLİP DÜŞERSE, DEVRİM HAREKETİ DÜŞER!
09 Ocak 2020
Kasım Süleymani’nin Öldürülmesin Arkasındaki Sır Perdesi
31 Aralık 2019
ASALA ve PKK'NIN İŞBİRLİĞİ
07 Aralık 2019
PKK, İSLAM DÜŞMANIDIR !..
18 Kasım 2019
Sahi Siz HİÇ ŞEHİT OLDUNUZ MU?
09 Kasım 2019
ENERJİ KİMLİK BELGELİ BİNA!
28 Ekim 2019
CUMHURİYET
24 Ekim 2019
SOÇİ MUTABAKATI !..
09 Ekim 2019
EY FIRAT !..
24 Eylül 2019
TARİHE İZ BIRAKAN "AKSAÇLI"
17 Eylül 2019
SURİYE'NİN BİRLİĞİ İÇİN ÜÇLÜ ZİRVE
10 Eylül 2019
ACININ DİLİ TEKTİR !..
05 Eylül 2019
ÇIKMAZ SOKAK SURİYE
25 Ağustos 2019
GÜVENLİ BÖLGE
15 Temmuz 2019
DÜNYANIN ACİL KODU S-400
11 Temmuz 2019
Srebrenitsa Katliamı…
20 Haziran 2019
BAŞARAMADILAR, BAŞARAMAYACAKLAR..
12 Haziran 2019
KARDEŞLİK!
20 Mayıs 2019
19 MAYIS BAĞIMSIZLIK DİRENİŞİ
18 Nisan 2019
Şehit Esma el-Biltaci
11 Nisan 2019
ORTADOĞU'DA OLMANIN BEDELİ
30 Mart 2019
KOD ADI: GOLAN
18 Mart 2019
Dünya Tarihini Değiştiren Savunmanın Adıdır ÇANAKKALE
08 Mart 2019
DERİN YARANIN ADIDIR 28 ŞUBAT
15 Şubat 2019
SURİYE İÇİN ZAMAN BOLİVYA SAATİ
01 Şubat 2019
ÜNİVERSİTELERE PAPAĞAN ALMAYIN !..
28 Ocak 2019
TÜRKİYE - SURİYE İLİŞKİLERİ
17 Ocak 2019
ABD'nin Suriye Tutarsızlığı
29 Aralık 2018
Tarihin En Beyaz Günü SARIKAMIŞ !
09 Aralık 2018
SON EVRENSEL İMPARATOR !..
29 Ekim 2018
BİZİM CUMHURİYET
20 Ekim 2018
İNSANLIK DÜŞMANI PKK'NIN KATİL YÜZÜ !..
30 Eylül 2018
KADİM ŞEHİR CİZRE
21 Eylül 2018
12 EYLÜL GELECEĞE DARBE YAPTI
14 Eylül 2018
9 EYLÜL’de ’’Megalo İdea’’ DENİZE DÖKÜLDÜ
29 Ağustos 2018
PKK TERÖR ÖRGÜTÜ NASIL BİTER?
20 Ağustos 2018
55 YILLIK BASIN ÇINARI YAVUZ DONAT İLE..
04 Ağustos 2018
TESCİLLİ BEBEK KATİLİ PKK
25 Temmuz 2018
AYŞE TATİLDEN BİR DAHA DÖNMEDİ !..
25 Temmuz 2018
ÇANAKKALE RUHUNUN YANSIMASIDIR 15 TEMMUZ
15 Temmuz 2018
CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ
27 Haziran 2018
NEDEN DEVAM ?
16 Haziran 2018
KANDİL, TEK BİR DAĞ DEĞİLDİR !..
05 Haziran 2018
PKK'NIN KÜRT DÜŞMANLIĞI
29 Mayıs 2018
27 MAYIS 1960 DARBESİ
24 Mayıs 2018
DİRENECEĞİZ !..
17 Mayıs 2018
NEKBE
07 Mayıs 2018
24 HAZİRAN, TÜRKİYE'NİN YENİDEN ŞAHLANIŞININ ADIDIR
30 Nisan 2018
24 HAZİRAN KIRINTILARDAN KURTULMA GÜNÜ'DÜR
24 Nisan 2018
Tek Hikayesi Vatan Sevgisi Olan Kişinin Adıdır Ziya Sözen
10 Nisan 2018
1000 YILLIK TÜRK-KÜRT KARDEŞLİĞİ
05 Nisan 2018
KORUCULAR OLMASAYDI !..
31 Mart 2018
TÜRKİYE YANLIŞI BOZAR
19 Mart 2018
ÇANAKKALE DESTANI..
14 Mart 2018
ABD'NİN SURİYE TUTARSIZLIĞI
25 Şubat 2018
PKK’nın ‘‘KÜRT KARTI’’ Afrin’de Tutmadı
01 Şubat 2018
MESKUN MAHAL !..
29 Ocak 2018
AFRİN "Zeytin Dalı Harekatı"
23 Aralık 2017
BİR ACI KIŞ DESTANI: SARIKAMIŞ
11 Aralık 2017
KÜRDİSTAN BAHANESİ İLE BÜYÜK İSRAİL KURULUYOR
24 Kasım 2017
DÜNDEN BUGÜNE GÜVENLİK KORUCULUĞU SİSTEMİ
14 Kasım 2017
AHMET RECEP TEKCAN'I TANIMAK İÇİN ANLAMAK LAZIM!
13 Kasım 2017
SAAT 09:05
31 Ekim 2017
İNGİLİZ DERİN DEVLETİ YERYÜZÜNÜN EN SİNSİ EKİBİDİR..
09 Ekim 2017
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ORTADOĞU AJANI !
28 Eylül 2017
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN YENİ PİYONU: BARZANİ
20 Ağustos 2017
AK PARTİ'DE Kİ REVİZYON!
16 Temmuz 2017
PENSİLVANYA ŞEYTANIN ÇOCUKLARI
09 Temmuz 2017
TAŞERON TERÖR ÖRGÜTLERİNİN İŞBİRLİĞİ
01 Haziran 2017
DARBE GİRİŞİMİ SAVUNMALARI..
29 Mayıs 2017
DARBEYİ ÜÇ HARFLİLER Mİ YAPTI ?
15 Mayıs 2017
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN ALİ CENGİZ OYUNU
02 Mayıs 2017
21 MAYIS KORKUSU SARDI !
25 Mart 2017
DÜN-BUGÜN ÇANAKKALE RUHU
05 Mart 2017
FETÖ+PKK Terör Örgütlerinin Avusturya'daki Faaliyetleri
28 Şubat 2017
VİYANA'DA OSMANLI'NIN AYAK SESLERİ
13 Şubat 2017
40 YILLIK KANLI FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ
27 Ocak 2017
CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ ve GENEL FAYDALARI
01 Ocak 2017
SARIKAMIŞ HAREKATI !
23 Aralık 2016
BAŞARAMADILAR, BAŞARAMAYACAKLAR !..
15 Aralık 2016
CESUR ŞEHİDİM !..
01 Kasım 2016
TARİHSEL SÜREÇTE KÜRT AŞİRETLERİ
29 Ağustos 2016
PYD/YPG=PKK’NIN SON KAMUFLAJI SDG Mİ?
11 Ağustos 2016
BİR İHANET HİKAYESİ.. BİR KAHRAMANLIK DESTANI!
06 Haziran 2016
SURİYELİ ÇOCUK
13 Mart 2016
Egemenlik versus TERÖRİZM
13 Ocak 2016
SARIKAMIŞ'TAN MEKTUP !
29 Aralık 2015
ALGI YÖNETİMİ VE GERÇEKLER: GÜNEYDOĞU’DA SON DURUM
21 Kasım 2015
G-20 DEĞERLENDİRMESİ
03 Haziran 2015
MİLLETİ KUCAKLAYACAK EN ÖNEMLİ ANAHTAR!
26 Mayıs 2015
MUTLAK İKTİDAR !..
13 Aralık 2014
KENDİNİ YENİLEMEZSEN, SİLİNİRSİN !..
24 Kasım 2014
EĞİTİMCİLER, DARBE İLE DEĞER BULDU
18 Kasım 2014
KADINA ŞİDDETE HAYIR !..
16 Mayıs 2014
SOMA KAN AĞLIYOR ! GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR..
08 Mart 2014
EHL-İ SÜNNET Mİ, EHL-İ KÜFR MÜ?
10 Şubat 2014
MEVZUU CEMAAT DEĞİL, SEN DAHA ANLAMADIN MI?
28 Kasım 2013
TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ İÇİN, KALİTELİ EĞİTİM
02 Kasım 2013
AB'ye Elveda! ABD'ye Merhaba!
26 Ekim 2013
AĞAÇ SEVENLER Mİ? AĞAÇ'KAKAN'LAR MI?
10 Ekim 2013
'DARBEDENLER'den Olmak Ya da Olmamak!
30 Eylül 2013
Günümüz Osmanlı İmparatorluğu: ABD
06 Eylül 2013
Savaş Zorunlu Olmadıkça CİNAYETTİR..
30 Ağustos 2013
PAŞA, PAŞA! DEVLETİ KURTARABİLİRSİNİZ!..
21 Ağustos 2013
AYNI ÇATI ALTINDA İKİ MİLLETİN BARIŞI..
10 Ağustos 2013
'BARIŞ'LA GELEN BAYRAM
19 Temmuz 2013
Sahnede ABD, Mısır ve Ortadoğu
27 Haziran 2013
Yara Gezi Parkı'nda, Derman Devlette
18 Haziran 2013
ÇINARIMM, BABAM!..
10 Haziran 2013
GEZİ PARKI'NA KUŞBAKIŞI..
05 Haziran 2013
Post-Modern Polis Darbesi!
25 Mayıs 2013
'Büyük Ortadoğu' İçin GÜÇLER BİRLİĞİ
09 Mayıs 2013
Asli Değerimiz Ummetçilik!
30 Nisan 2013
Türkiye Cumhuriyeti
Haber Yazılımı