Yazı Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 23:11
 
PKK KİM?
Dr. İmbat Muğlu
imbat.muglu@facebook.com
 
 

1978 yılında kurulan terör örgütü Türkiye ve Irak'ta PKK/KCK, Suriye'de YPG/PYD, İran'da ise PJAK adıyla insanlığı hedef alarak  bugüne dek katliamlar gerçekleştirerek tarihin kanlı sayfalarında yerini almıştır. Bölücü örgütün ilk kurbanları, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yaşayan Kürtler olmuştur.

 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni resmen bölmek üzere kurulan eli kanlı örgüt, 1984 yılına kadar bölgede şiddetten uzak, devlet yanlısı Kürt kökenli sivil toplum temsilcilerini hedef alarak yüzlercesini katletti. Kanlı eylemlerinde binlerce masum kişinin yaşam hakkını elinden alan, terör örgütü, binlerce çocuğu öksüz ve yetim, kadınları dul, anne ve babaları evlatsız bıraktı.Bebek katili terör örgütü bundan 36 yıl önce, 15 Ağustos 1984 akşamı Hakkâri’nin Şemdinli ile Siirt’in Eruh ilçesinde eşzamanlı düzenlediği baskınla devletin ve milletin bekası için vatani görevini yapan askerleri hedef alarak ilk eylemini gerçekleştirdi.

 

İki askerin şehit olduğu, 9 asker ile 3 sivilin yaralandığı saldırının ardından PKK, hem resmi görevlileri hem de bölgede yaşayan Kürt kökenli vatandaşları ŞEHİT etti. Kanlı örgüt kandırarak,zorla yada çeşitli vaatlerle dağa çıkardığı binlerce Kürt gencini zorbalıkla kurdukları hukuksuz düzene ayak direttikleri için örgüt içinde infazlarla yaşamlarını ellerinden aldı. Terör örgütü PKK’nın Kürt katili bir yapı olduğunu her zaman dile getirip anlatmak gerek gelecek nesillere.

 

Tescilli bebek katili terör örgütü Mardin’in Ömerli İlçesi Pınarcık Köyü’nde, 20 Haziran 1987 tarihinde 16’sı bebek ve çocuk, 6’sı da kadın olmak üzere toplam 30 kişi vahşice katledilmiştir. Bu katliamdan 2 ay sonra 19-20 Ağustos 1987 tarihinde Kılıçkaya Köyü Milan Mezrası’nda birisi 3 günlük, diğeri 6 günlük bebek, 14 çocuk ve 11 yetişkin katledilmiştir. 9 Mayıs 1988’de Taşköyü Behmenin Mezrası’nda 8’i çocuk, 2’si kadın 11 kişi katledilmiştir.5 Temmuz 1993’de Başbağlar’da 28’i kurşuna dizilerek ve 5’i diri diri ateşe verilerek toplam 33 kişi katledilmiştir.Ve bu listeye on binler eklenerek devam etmektedir.Türkiye’de 10 asırdır bir bütün olmuş Kürt Türk kardeşliğini bozmak için 40 yıldır her türlü hainliğe,hileye başvuran  PKK terör örgütü FETÖ terör örgütü ile de işbirliği yaparak bu güzelim ülkeye, millete ihanet etmiştir. Ve bu oyunu da Kürt kimliğini kullanarak oynamış,binlerce ocağı söndürmüş,on binlere cana kıyım yapmıştır. Benzer yöntemi örgüt Irak,İran ve Suriye’de de devreye sokmuştur.Bu yazı dizisinde Suriyeli Kürtlerin PKK/YPG'den gördükleri zulmü kısaca anlatacağım.

 

Türkiye’de kullandıkları yöntemin  benzerini Suriye iç savaşının baş göstermesi ile burada bulunan Kürtler üzerinde denemeye başlayalı 9 yıl oldu.Kanlı örgütün Kürtlere verdiği zararın ve tahribatın kapanması yıllar alacağa benziyor. Suriye Hükümeti’nin Kürtleri hiç sayarak, kimlik vermemesine rağmen PKK/YPG/PYD Esad rejiminin yanında yerini aldı. PKK/YPG'nin, rejim yandaşlığı dışında İran,Rusya, ABD ve birçok batılı güçlerle de işbirliği yaparak, adeta onların paralı askeri oldu.Terörist başının Türkiye’den kaçıp Esad rejimine sığındığı andan itibaren PKK terör örgütü Esad rejimi ile ittifak kurarak hep Kürtlere zarar verdi. Terörist başı Abdullah Öcalan, "Başkan İle 7 Gün" adlı kitabında 'Suriye'de Kürtler yoktur ve Suriye'de hiçbir sorunları da yoktur. Suriye'deki Kürtler göçmendir ve Türkiye'den buraya göçmüşler. Geri dönmeleri gerekir.' demişti. Örgüt yaklaşık 40 yıldan beri arka planda Suriye rejimi ile işbirliği yapmasına rağmen sahnede ise sözde rejime karşı  Kürtleri koruduğunu ve onların hak mücadelesi için savaştığını deklare etmiş ve bunun karşılığını da misli ile almış almaya devam ediyor. Şöyle ki kanlı örgüt eleman lazım olduğunda rahatlıkla Suriyeli Kürt gençlerini alıp Türkiye'ye karşı kanlı eylemlerinde kullanmış ve bu şekilde  binlerce Suriyeli Kürt genci hayatını kaybetmiştir.

 

Oysa PKK bu gençleri saflarına katmadan önce bölge halkı üzerinde çok ciddi bir psikolojik harp uygulayarak Suriye rejimine karşı bir direniş hareketi yapacaklarını anlatmış.PKK'nın ne Kürtlerle ne de Kürtlükle hiçbir alakası yoktur.Kürtleri sadece hain emel, amaç ve hedefleri doğrultusunda kullanmak istiyor. Kürt halkını kendisine yandaş yapabilmek için sözde bir  Kürt meselesi olduğunu ve bunun çözüm noktasının da ancak kendilerinin olduğu yalanına yüz binlerce mazlum ve masum insanı kandırarak taraf yapmıştır.İşin aslı örgüt Kürt kimliğini kendine çelik yelek yapmış. Kürtlük kelimesini sadece Kürt halkını yanına almak için kulanmış oldukları bir slogandan öteye geçmemiştir. Kanlı örgüt kurulduğu günden itibaren  Marksist-Leninist ve ateist görüşe sahip olan ve yıllardır dinsizliği ve şirki teşvik eden İslam düşmanıdır.

 

Kuruluş felsefesi bu olan PKK’nın fikir ve ideolojisinin Kürtlerin tarihi, kültürü ve inancıyla hiçbir ilgisi yoktur. Kürtler dört Halife devrinde İslam hâkimiyetine girmiş ve Müslüman olunca da İslam ümmetinin bir parçası haline gelmiş, İslam kültür ve medeniyeti içinde yer almıştır. PKK terör örgütü Ehl-i Sünnet mezhebine mensup Kürt toplumunun dindar kimliğini değiştirmek için kuruluşundan itibaren kendine bir amaç edinmiştir.Filmin başında da sonunda da hedeflerinin Kürt halkına hizmet olmadığı apaçık ortadayken bu kanlı örgütü Kürt halkı ile ilişkilendirmek Kürtlere en büyük hakarettir.PKK’nın her hareketi aslına Kürtlere karşıdır. Yıllar önce Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) kurulduktan sonra terörist başı Abdullah Öcalan bunun Arap devletlerine ve bölgedeki ülkelere saplanmış bir hançer olduğunu söylemiştir.Çünkü kurulan bu yönetim PKK’nın Irak’ın kuzeyinde ki Kürtler üzerinde hakimiyet kurmasını engellemişti.PKK terör örgütünün 40 yıldan  beri halen ayakta durup direniş gösteriyorsa bunu sağlayan en önemli unsurların başında  Hafız Esed  döneminde başlayan ve Beşar Esed ile devam eden Suriye rejimin örgüt ile olan  işbirliğinden kaynaklanmaktadır.

 

9 Ekim 1998'de Türkiye’nin büyük baskısı ile Suriye  terörist başı Öcalan'ı sınırdışı etti ama PKK'nın eli silahlı katillerine hiçbir şekilde  dokunmadı.Suriye'de Kürt halkı rejimden büyük zulümler gördü.Tüm insani haklarından mahrum kaldılar. Kürtçe şarkı dinlemenin ve konuşmanın yasaklı olduğu bu dönemde PKK ve Suriye rejimin ilişkileri  en üst düzeyde ilerlemiştir. 2011' de Suriye iç savaşı  başladığında Kürtler de diğer mazlum halklar gibi demokrasi,hak ve özgürlükler için ayaklanmaya katıldı. Esed rejim’i bu tehlikeyi İran ve Rusya’nın desteği ile erken fark edip iki ülkenin arabuluculuğu ile PKK ile gizli bir ittifak kurdu. Çünkü eğer Kürtler ayaklanmaya tam destek vermiş olsaydı Esed rejimi 7-8 ay gibi kısa bir sürede  devrilmesi çok büyük bir olasılıktı.Rejimin yeniden PKK'ya sarılması ve büyük vaatler vermesi ile terör örgütü Kürtlere baskı ve zulüm uygulayarak onların Esed’e karşı direnişi bu şekilde engellenmiş oldu.Kürtlerin yaşadığı bölgeleri kontrolü altına alan PKK  talimatlarını dinlemeyen Kürtlere baskı uyguladı, alıkoydu, kaçırdı, tehdit etti ve öldürdü.

 

DEAŞ terör örgütü ile sahne arkasında işbirliği yaptı sahada sözde çatışma tiyatrosu oyununu devreye soktular. PKK’nın katliamları sonucu çıkan tabloda ölülerin sayısı canlılardan daha çoktur.Kanlı örgütün ayak bastı her toprak parçası mezar olmuş.Terör örgütü PKK kendisi dışında hiç kimseye yaşam hakkı tanımadığı gibi Suriye Kürtlerine verdiği zararı başka hiç kimsenin vermediği ortadadır. Katil Esed ve destekçilerin yaptığı zalimlik karşısında yaşanan büyük göç krizine bir de PKK terör örgütünün Kürt bölgelerinden yaptığı zalimlik neticesinde bu bölgede büyük bir insanlık dramı yaşanmış ve burada ki Kürtler canlarını kurtarmak için Türkiye’ye sığınmıştır.

 

Türkiye 9 yıldan beri PKK’nın zulmünden kaçan 600 binden fazla Kürt kardeşimize ev sahipliği yapmaktadır.Peki kanlı örgüt PKK sözde Kürtlerin hakkını savunduğunu ve onlar için var olduğunu söylüyor nasıl oluyor da bu kadar çok insan canını kurtarmak için kaçar. PKK'nın en büyük zararı her coğrafyada olduğu gibi  Suriye’de de Kürtleredir.

 

2011’de Suriyelilerin direnişi daha fazla hak ve demokrasi için idi lakin Suriyeli Kürtlerin direnişi en tabii hakkı olan vatandaşlık hakkı,kimlik  hakkı kısacası Aziz Nesin’in ‘Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz’ romanında ki karakterden kurtulmanın direnişiydi. Bu direniş aslında Kürtler için büyük bir fırsat olmuştu.Kürt olduklarını haykırarak, bununla birlikte  Suriye'de ikinci vatandaş muamelesi görmek istemiyoruz direnişiydi. Ama PKK  bu direnişin önüne set çekti, rejimden daha ağır baskı ve zülüm yaptı.İşte PKK terör örgütünün kanlı yüzü ve Kürtlerle yakınlık derecesi bu.

 
Etiketler: PKK, KİM?,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
22 Nisan 2021
IRKÇILIK
15 Nisan 2021
SURİYE AŞİRETLERİ TÜRKİYE'NİN YANINDA
01 Nisan 2021
SAVAŞIN KADINLARI ..
01 Nisan 2021
DEVLET EBED MÜDDET!
01 Nisan 2021
BİR VATAN AŞIĞI ZİYA SÖZEN
27 Mart 2021
ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN BİLİNMEYENLERİ
21 Mart 2021
ÖLÜMÜN ADI HALEPÇE !
15 Mart 2021
DEDEMİN DİLİNDEN ERMENİLER
15 Mart 2021
H-D-P !
03 Mart 2021
IRAK'IN KUZEYİ SONRASI HEDEF SURİYE'NİN KUZEYİ
23 Şubat 2021
GARA SONRASI..
16 Şubat 2021
CUMHURİYET SONRASI SİYASİ GELİŞMELER
03 Şubat 2021
UYGUR TÜRKLERİNE ÇİN ZULMÜ !..
03 Şubat 2021
SAVAŞ MAĞDURU ÇOCUKLAR !
28 Ocak 2021
AFRİN GÜNLÜĞÜ !..
08 Ocak 2021
SURİYE BARIŞI
06 Ocak 2021
TÜRKİYE - MISIR İLİŞKİLERİ
01 Ocak 2021
PINARBAŞI'NDA BİR GECE !..
16 Aralık 2020
ABD'NİN HAKSIZ YAPTIRIMLARI
11 Aralık 2020
ŞEHİT
30 Kasım 2020
İRAN'LI BİLİM İNSANLARI
25 Kasım 2020
ÖĞRETMEN ÖĞRETENDİR
08 Kasım 2020
SURİYE
28 Ekim 2020
YARIN CUMHURİYETİ İLAN EDİYORUZ
16 Ekim 2020
FETÖ İle Mücadelenin Kilit İsmi: Mahmut Çorumlu
10 Ekim 2020
KOBANİ OLAYLARI
29 Eylül 2020
KARABAĞ AZERBAYCAN'DIR...
21 Eylül 2020
SURİYE KÜRTLERİ
01 Eylül 2020
DOĞU AKDENİZ'DE TÜRK RÜZGARI
22 Ağustos 2020
TSK'NIN BAŞARISI
15 Ağustos 2020
DOĞU AKDENİZ BEKAMIZDIR
03 Ağustos 2020
ABD VE PKK/YPG için DEAŞ
24 Temmuz 2020
LİBYA'DA BARIŞ !..
20 Temmuz 2020
ERMENİSTAN'IN HEDEFİ YENİ BİR DÜNYA SAVAŞI
09 Temmuz 2020
İDLİB İZLENİMLERİ !..
28 Haziran 2020
ERMENİLERİN KARABAĞ’DA KÜRT SOYKIRIMI
26 Haziran 2020
ENKS VE PKK/YPG İŞBİRLİĞİ
23 Haziran 2020
PENÇE - KARTAL OPERASYONU (2)
16 Haziran 2020
PENÇE - KARTAL OPERASYONU
14 Haziran 2020
LİBYA'da BARIŞ'ın ANAHTARI
07 Haziran 2020
RUSYA SAVAŞ İÇİN, TÜRKİYE BARIŞ İÇİN SURİYE'DE
05 Haziran 2020
DARBECİ HAFTER ve LİBYA
31 Mayıs 2020
KORONOVİRÜS BİYO-TERÖR OLABİLİR Mİ?
31 Mayıs 2020
ŞEHİDİM !..
28 Mayıs 2020
KARA LEKENİN 60. YILI
25 Mayıs 2020
ÇOCUKLAR ÖLMESİN !
17 Mayıs 2020
MİLLİ ve YERLİ TARIM DEVRİ
11 Mayıs 2020
İNCİ TANEM !..
09 Mayıs 2020
BABAMI ÖZLÜYORUM !..
01 Mayıs 2020
KUT’ÜL AMARE ZAFERİ
23 Nisan 2020
ATAM'IN ARMAĞINA YÜZ YAŞINDA
21 Nisan 2020
NUSRA CEPHESİ !..
19 Nisan 2020
KORONAVİRÜS DENKLEMİ
14 Nisan 2020
SAVAŞIN ÇOCUKLARI !..
09 Nisan 2020
SURİYE SAVAŞI KORONAVİRÜS'ÜNE YENİK Mİ DÜŞECEK?
03 Nisan 2020
COVİD-19 DÜNYAMIZI YENİDEN ŞEKİLLENDİRECEK
31 Mart 2020
TERÖRİST BAŞI ÖCALAN'IN İSLAM DÜŞMANLIĞI
26 Mart 2020
TÜRKİYE'SİZ BİR LİBYA SURİYE OLUR
23 Mart 2020
KORONAVİRÜS BİR BİYO-TERÖR ARACI MI?
17 Mart 2020
İSRAİL'İN TOPRAK KAZANIMI DEVAM EDİYOR
02 Şubat 2020
İDLİP DÜŞERSE, DEVRİM HAREKETİ DÜŞER!
09 Ocak 2020
Kasım Süleymani’nin Öldürülmesin Arkasındaki Sır Perdesi
31 Aralık 2019
ASALA ve PKK'NIN İŞBİRLİĞİ
07 Aralık 2019
PKK, İSLAM DÜŞMANIDIR !..
18 Kasım 2019
Sahi Siz HİÇ ŞEHİT OLDUNUZ MU?
09 Kasım 2019
ENERJİ KİMLİK BELGELİ BİNA!
28 Ekim 2019
CUMHURİYET
24 Ekim 2019
SOÇİ MUTABAKATI !..
09 Ekim 2019
EY FIRAT !..
24 Eylül 2019
TARİHE İZ BIRAKAN "AKSAÇLI"
17 Eylül 2019
SURİYE'NİN BİRLİĞİ İÇİN ÜÇLÜ ZİRVE
10 Eylül 2019
ACININ DİLİ TEKTİR !..
05 Eylül 2019
ÇIKMAZ SOKAK SURİYE
25 Ağustos 2019
GÜVENLİ BÖLGE
15 Temmuz 2019
DÜNYANIN ACİL KODU S-400
11 Temmuz 2019
Srebrenitsa Katliamı…
20 Haziran 2019
BAŞARAMADILAR, BAŞARAMAYACAKLAR..
12 Haziran 2019
KARDEŞLİK!
20 Mayıs 2019
19 MAYIS BAĞIMSIZLIK DİRENİŞİ
18 Nisan 2019
Şehit Esma el-Biltaci
11 Nisan 2019
ORTADOĞU'DA OLMANIN BEDELİ
30 Mart 2019
KOD ADI: GOLAN
18 Mart 2019
Dünya Tarihini Değiştiren Savunmanın Adıdır ÇANAKKALE
08 Mart 2019
DERİN YARANIN ADIDIR 28 ŞUBAT
15 Şubat 2019
SURİYE İÇİN ZAMAN BOLİVYA SAATİ
01 Şubat 2019
ÜNİVERSİTELERE PAPAĞAN ALMAYIN !..
28 Ocak 2019
TÜRKİYE - SURİYE İLİŞKİLERİ
17 Ocak 2019
ABD'nin Suriye Tutarsızlığı
29 Aralık 2018
Tarihin En Beyaz Günü SARIKAMIŞ !
09 Aralık 2018
SON EVRENSEL İMPARATOR !..
29 Ekim 2018
BİZİM CUMHURİYET
20 Ekim 2018
İNSANLIK DÜŞMANI PKK'NIN KATİL YÜZÜ !..
30 Eylül 2018
KADİM ŞEHİR CİZRE
21 Eylül 2018
12 EYLÜL GELECEĞE DARBE YAPTI
14 Eylül 2018
9 EYLÜL’de ’’Megalo İdea’’ DENİZE DÖKÜLDÜ
29 Ağustos 2018
PKK TERÖR ÖRGÜTÜ NASIL BİTER?
20 Ağustos 2018
55 YILLIK BASIN ÇINARI YAVUZ DONAT İLE..
04 Ağustos 2018
TESCİLLİ BEBEK KATİLİ PKK
25 Temmuz 2018
AYŞE TATİLDEN BİR DAHA DÖNMEDİ !..
25 Temmuz 2018
ÇANAKKALE RUHUNUN YANSIMASIDIR 15 TEMMUZ
15 Temmuz 2018
CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ
11 Temmuz 2018
FETÖ ve PKK'NIN BİRLİK TEMELİ
27 Haziran 2018
NEDEN DEVAM ?
16 Haziran 2018
KANDİL, TEK BİR DAĞ DEĞİLDİR !..
05 Haziran 2018
PKK'NIN KÜRT DÜŞMANLIĞI
29 Mayıs 2018
27 MAYIS 1960 DARBESİ
24 Mayıs 2018
DİRENECEĞİZ !..
17 Mayıs 2018
NEKBE
07 Mayıs 2018
24 HAZİRAN, TÜRKİYE'NİN YENİDEN ŞAHLANIŞININ ADIDIR
30 Nisan 2018
24 HAZİRAN KIRINTILARDAN KURTULMA GÜNÜ'DÜR
24 Nisan 2018
Tek Hikayesi Vatan Sevgisi Olan Kişinin Adıdır Ziya Sözen
10 Nisan 2018
1000 YILLIK TÜRK-KÜRT KARDEŞLİĞİ
05 Nisan 2018
KORUCULAR OLMASAYDI !..
31 Mart 2018
TÜRKİYE YANLIŞI BOZAR
19 Mart 2018
ÇANAKKALE DESTANI..
14 Mart 2018
ABD'NİN SURİYE TUTARSIZLIĞI
25 Şubat 2018
PKK’nın ‘‘KÜRT KARTI’’ Afrin’de Tutmadı
01 Şubat 2018
MESKUN MAHAL !..
29 Ocak 2018
AFRİN "Zeytin Dalı Harekatı"
23 Aralık 2017
BİR ACI KIŞ DESTANI: SARIKAMIŞ
11 Aralık 2017
KÜRDİSTAN BAHANESİ İLE BÜYÜK İSRAİL KURULUYOR
24 Kasım 2017
DÜNDEN BUGÜNE GÜVENLİK KORUCULUĞU SİSTEMİ
14 Kasım 2017
AHMET RECEP TEKCAN'I TANIMAK İÇİN ANLAMAK LAZIM!
13 Kasım 2017
SAAT 09:05
31 Ekim 2017
İNGİLİZ DERİN DEVLETİ YERYÜZÜNÜN EN SİNSİ EKİBİDİR..
09 Ekim 2017
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ORTADOĞU AJANI !
28 Eylül 2017
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN YENİ PİYONU: BARZANİ
20 Ağustos 2017
AK PARTİ'DE Kİ REVİZYON!
16 Temmuz 2017
PENSİLVANYA ŞEYTANIN ÇOCUKLARI
09 Temmuz 2017
TAŞERON TERÖR ÖRGÜTLERİNİN İŞBİRLİĞİ
01 Haziran 2017
DARBE GİRİŞİMİ SAVUNMALARI..
29 Mayıs 2017
DARBEYİ ÜÇ HARFLİLER Mİ YAPTI ?
15 Mayıs 2017
FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN ALİ CENGİZ OYUNU
02 Mayıs 2017
21 MAYIS KORKUSU SARDI !
25 Mart 2017
DÜN-BUGÜN ÇANAKKALE RUHU
05 Mart 2017
FETÖ+PKK Terör Örgütlerinin Avusturya'daki Faaliyetleri
28 Şubat 2017
VİYANA'DA OSMANLI'NIN AYAK SESLERİ
13 Şubat 2017
40 YILLIK KANLI FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ
27 Ocak 2017
CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ ve GENEL FAYDALARI
01 Ocak 2017
SARIKAMIŞ HAREKATI !
23 Aralık 2016
BAŞARAMADILAR, BAŞARAMAYACAKLAR !..
15 Aralık 2016
CESUR ŞEHİDİM !..
01 Kasım 2016
TARİHSEL SÜREÇTE KÜRT AŞİRETLERİ
29 Ağustos 2016
PYD/YPG=PKK’NIN SON KAMUFLAJI SDG Mİ?
11 Ağustos 2016
BİR İHANET HİKAYESİ.. BİR KAHRAMANLIK DESTANI!
06 Haziran 2016
SURİYELİ ÇOCUK
13 Mart 2016
Egemenlik versus TERÖRİZM
13 Ocak 2016
SARIKAMIŞ'TAN MEKTUP !
29 Aralık 2015
ALGI YÖNETİMİ VE GERÇEKLER: GÜNEYDOĞU’DA SON DURUM
21 Kasım 2015
G-20 DEĞERLENDİRMESİ
03 Haziran 2015
MİLLETİ KUCAKLAYACAK EN ÖNEMLİ ANAHTAR!
26 Mayıs 2015
MUTLAK İKTİDAR !..
13 Aralık 2014
KENDİNİ YENİLEMEZSEN, SİLİNİRSİN !..
24 Kasım 2014
EĞİTİMCİLER, DARBE İLE DEĞER BULDU
18 Kasım 2014
KADINA ŞİDDETE HAYIR !..
16 Mayıs 2014
SOMA KAN AĞLIYOR ! GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR..
08 Mart 2014
EHL-İ SÜNNET Mİ, EHL-İ KÜFR MÜ?
10 Şubat 2014
MEVZUU CEMAAT DEĞİL, SEN DAHA ANLAMADIN MI?
28 Kasım 2013
TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ İÇİN, KALİTELİ EĞİTİM
02 Kasım 2013
AB'ye Elveda! ABD'ye Merhaba!
26 Ekim 2013
AĞAÇ SEVENLER Mİ? AĞAÇ'KAKAN'LAR MI?
10 Ekim 2013
'DARBEDENLER'den Olmak Ya da Olmamak!
30 Eylül 2013
Günümüz Osmanlı İmparatorluğu: ABD
06 Eylül 2013
Savaş Zorunlu Olmadıkça CİNAYETTİR..
30 Ağustos 2013
PAŞA, PAŞA! DEVLETİ KURTARABİLİRSİNİZ!..
21 Ağustos 2013
AYNI ÇATI ALTINDA İKİ MİLLETİN BARIŞI..
10 Ağustos 2013
'BARIŞ'LA GELEN BAYRAM
19 Temmuz 2013
Sahnede ABD, Mısır ve Ortadoğu
27 Haziran 2013
Yara Gezi Parkı'nda, Derman Devlette
18 Haziran 2013
ÇINARIMM, BABAM!..
10 Haziran 2013
GEZİ PARKI'NA KUŞBAKIŞI..
05 Haziran 2013
Post-Modern Polis Darbesi!
25 Mayıs 2013
'Büyük Ortadoğu' İçin GÜÇLER BİRLİĞİ
09 Mayıs 2013
Asli Değerimiz Ummetçilik!
30 Nisan 2013
Türkiye Cumhuriyeti
Haber Yazılımı